Zavřít reklamu

Předpokládá se, že skládací telefony jsou budoucností smartphonů. Momentálně to vypadá, že se o prvenství s touto technologií přetahují Samsung a Huawei, Apple zatím o ničem podobném nemluví. To však rozhodně nemusí znamenat, že už na podobném projektu nepracuje. Stránka Techconfigurations.com se pokusila tento nápad převést ve skutečnost a vytvořila koncept telefonu iPhone X Flex.

Ten by nabídl dva samostatné displeje – jeden 5palcový na přední straně a druhý, který by se aktivoval po rozložení přístroje a měl by 8 palců. Tento větší displej by nabídl 4K rozlišení a svým způsobem by přeměnil iPhone v iPad. Zajímavě vypadá také takzvaný „laptop mód“, kdy se část displeje promění v klávesnici a zbytek, který bude nahnutý, v klasický monitor.

iPhone X Flex by nabídl tři varianty využití:

A aby nezůstalo pouze u designu, dozvěděli jsme se i technické specifikace, kterými by měl iPhone X Flex disponovat. Oba displeje, 5palcový QHD AMOLED i 8palcový 4K AMOLED, nabídou podporu HDR10. Telefon bude poháněný čipem Apple A13 s 8 GB RAM. Jak můžete vidět v galerii, dočkáme se fotoaparátu se třemi čočkami – 12+12+20 MP s f/1.5. Přední kamery nabídne 7MP.

Na oficiální představení podobného iPhonu si zřejmě budeme muset ještě počkat. Je však zajímavé se podívat na to, jak by mohl vypadat. Líbil by se vám iPhone X Flex v této podobě? Co byste případně změnili?

iphone x flex uvodni

Související články

Dnes nejčtenější

.