Zavřít reklamu
Zpět na článek

Vaše názory

  Pardón, ale to jsou naprosta standarní teploty … 94•C, já jedu na hliníkovém HP na 98•C…. další věc- teplota v místnosti byla kolik?, další věc hliníkový “kejs” funguje sám jako “chladič” takže 117•C opět standart, já mám na hliníkovém HP 120 ALE POZOR pouze na “kejsu”…. to ja tak když někdo nerozumí rozdílům ntb vs PC a hejtuje…. demence všichni ovce

  Reagovat

  neni nad to drzet v ruce „chladic“, ktery ma treba 60 stupnu, ze? nehlede na to, ze tyhle extremni teploty kolem 100 stupnu znacne snizuji zivotnost mnoha komponent.

  Reagovat

  S takovou teplotou ti ten procak asi moc dlouho nevydrzi. Ja kdyz mam na svem hernim ntb 80 stupnu na procesoru tak uz se chytam za hlavu a zapinam vetrak na max. Taky uz ho mam 4 roky a furt slape jak ma. Zajimalo by me kolik vydrzi ten tvuj, kdyz ho takto prehrivas.

  Reagovat

  Jsem rad za svůj MBPro Mid 2014 a rozhodne bych ho ani zadarmo nevymenil za novy MacBook. Grafiku na tom dělám denně. Bez sekání nebo čekání. Nechci MacBook který má víc nevýhod než výhod. iPhone X mám rád, ten se povedl až na ten rozpoznávací ksichtostroj. iPad Pro používám na kreslení a grafiku a je také špičkový. Proč nemohou udělat také MacBook kde udělá člověk WOW. A novinky jsou revoluční. Jako když jsem poprvé viděl hliníkový MacBook, Retinu, Magsafe … na nějaký přihlouplý digitální pritepleny prouzecek nejsem zvědavý obzvláště když pracuji na externí klávesnici. Jeden konektor. Přehřívání. Klávesnice za starou belu. Bohužel až můj notebook navštíví křemíkové nebe vyměnim mobilitu za iMac.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více


Leitz

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek