Zavřít reklamu

V dnešní době už většina z nás používá k poslechu hudby streamovací služby, jako je například Spotify nebo Deezer. Druhá skupina lidí, například ti, kteří hudbu neposlouchají tak často, si do iPhonu hudbu přetahují klasicky pomocí kabelu a programu iTunes v počítači či Macu. Přesunutí hudby pomocí iTunes není nikterak složité, avšak jsou zde určitá omezení, která nemusí všem uživatelům vyhovovat. A proto je zde ještě jedna možnost, a to stáhnout si hudbu z internetu přímo do telefonu. Klasickým postupem, jako například u Androidu, to u jablečných telefonu z důvodu bezpečnosti samozřejmě nejde. Vždycky se ale najde nějaký fígl, pomocí kterého můžeme i zakázané činnosti provést.

V dnešním návodu se tedy podíváme na to, jak pomocí internetového prohlížeče od Seznamu do iPhonu stáhnout hudbu z různých úložišť. V mém případě jsem si vybral staré známé Ulož.to, ze kterého lze hudbu stáhnout naprosto bez problémů. Pokud vás možnost stahování hudby přímo do telefonu zaujala, tak určitě dočtěte tento návod až do konce, abyste se dozvěděli, jak na to.

Jak stáhnout hudbu přímo do iPhonu?

Jak už jsem v úvodu zmínil, budeme potřebovat internetový prohlížeč od Seznamu – ten můžeme z App Storu stáhnout pomocí tohoto odkazu. Aplikaci jednoduše nainstalujeme, a poté ji spustíme. Projdeme si krátkým tutoriálem a jakmile jej dokončíme, tak stačí, abychom přešli na stránku, odkud chceme hudbu stáhnout. V mém případě jsem tedy zvolil server Ulož.to. Do vyhledávacího pole napíšeme skladbu, kterou chceme stáhnout. Poté tu vybranou rozklikneme, v případě služby Ulož.to klikneme na tlačítko Stáhnout pomalu, opíšeme Captcha kód, a poté opět vybereme Stáhnout. Zobrazí se notifikace, že stránka obsahuje přílohu – opět klikneme na tlačítko Stáhnout. Průběh stahování můžeme sledovat tak, že v pravém dolním rohu klikneme na ikonu tří teček a z menu, které se otevře, vybereme možnost Stahování. Zde můžete sledovat, zda-li už se skladba stáhla, a poté si ji odsud také můžete přehrát.

Pomocí webového prohlížeče od Seznamu můžete samozřejmě stahovat i ostatní soubory, nikoliv jen hudbu. Seznam prohlížeč si poradí i s filmy, PDF dokumenty a dalšími. To samozřejmě umí i Safari, v případě Seznam prohlížeče máte ale možnost si všechny tyto soubory uložit a podívat se na ně kdykoliv jindy.

Jak na iPhone stáhnout hudbu
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Tenorshare iCareFone

Existuje několik různých programů, s jejichž pomocí můžete stáhnout hudbu do vašeho iPhone bez iTunes. My však doporučujeme Tenorshare iCareFone, protože se jedná o jednu z nejefektivnějších možností. S iCareFone si můžete užívat vaši oblíbenou hudbu kdykoliv a na jakémkoliv zařízení, které chcete! Níže zjistíte, jak vám iCareFone může pomoci.

  • Do iPhonu si s iCareFone můžete nahrát jakoukoliv hudbu, kterou máte v PC, anebo v iTunes, a to bezpečně bez toho, aniž byste přepsali nějaká data. iPhone bývá často vázán k jediné iTunes knihovně a s iCareFone tohle omezení zmizí. Pokud máte zakoupenou nějakou hudbu a chcete ji sdílet v rámci několika Apple ID, s iCareFone to není žádný problém.
  • Přenášejte a spravujte jakékoliv formáty hudby a videí. iCareFone umí pracovat se všemi formáty souborů.
  • Obvyklý strach ze ztráty hudby, kterou máte uloženou v iPhone, při synchronizaci nových skladeb, je s iCareFone eliminován.

Navíc k tomu, Tenorshare iCareFone může být vašim oblíbených správcem celého zařízení. Můžete jej využít pro zálohu vybraných souborů, společně s jejich obnovením na vašem iPhonu. Zálohovat můžete klidně i data z WhatsApp (z iOS do iOS, z iOS do Androidu, anebo třeba z Androidu do iOS), dále všechnu hudbu, fotky, videa, kontakty, SMS, nahrávky zvuku, poznámky a další.

TENORSHARE ICAREFONE STÁHNETE ZDE

Krok 1. – Připojte vaše zařízení. Stáhněte a nainstalujte Tenorshare iCareFone do vašeho počítače či Macu a připojte váš iPhone pomocí USB kabelu.

Krok 2. – Vyberte si média. V sekci správy si můžete přenést hudbu z vašeho počítače do iPhonu, anebo si ji můžete stáhnout z knihovny iTunes.

Krok 3. – Začnete přenášet data. Poté, co uděláte předchozí krok, klepněte na tlačítko Transfer. Všechna data budou uložena do vašeho iPhonu, iPadu či iPodu.

tenorshare icarefone
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější