Zavřít reklamu

Otevření nového Apple Storu je vždy velkou událostí a nejinak tomu bylo i včera v Miláně v Itálii. Jedná se už o 17. obchod v této zemi, ale tento je unikátní svým umístěním v samotném srdcí Milána. Navíc je také prvním italským Apple Storem z nové generace, které nyní Apple otevírá po celém světě a které nemají sloužit pouze jako obchody, ale i jako místa pro setkávání lidí i za jiným účelem než nákupem.

Venkovním prostorům dominuje velký amfiteátr a fontány tvořící vodní stěnu s jablečným logem v pozadí. Jako už u několika Apple Storů otevřených tento rok, i zde se budou konat akce v rámci Today at Apple. Půjde o různé koncerty či školení a hlavním místem pro tato setkání bude právě amfiteátr. A právě při příležitosti otevření obchodu se už konala první veřejná akce – koncert Sofie Gallotti, známé jako LIM.

Prohlédněte si rozsáhlou galerii ze slavnostního otevření:

Půl hodiny před samotným slavnostním otevřením se všech 230 zaměstnanců postavilo na schody amfiteátrů, aby zapózovalo na památnou fotografii. Na akci byla přítomna i Angela Ahrendts, která je v Applu zodpovědná za retailový prodej. A aby byly zákazníci, kteří přišly jako první, odměněni, dostali při vstupu knihu a speciální tašku. Když jde o Apple, vždy se zkrátka jedná o velkou akci, i když jde pouze o otevření nového obchodu. Ale tento se obzvlášť povedl, viďte?

apple store milano otevreni

Související články

Dnes nejčtenější

.