Zavřít reklamu

Sociální sítě a vlastně nejen ty jsou v dnešní době velice zrádné. Vašemu dítěti může ze začátku hrozit nebezpečí na sociálních sítích a tohle nebezpečí se klidně může přenést i do světa mimo sociální sítě. Na internetu koluje nespočet rad, tipů a triků, jak nad vašimi dětmi vyzrát a jak je můžete kontrolovat. Další kapitolou jsou poté programy, které veškerou činnost převádějí z telefonu dotyčné osoby k vám, například na počítač nebo Mac. Jedním takovým programem je také Spymer, na který se dnes podíváme a ukážeme si jeho přednosti a funkce.

Sledujte, co váš potomek na iPhonu provádí

Jak už jsem napsal výše, Spymer je program, který slouží primárně pro hlídání a monitorování vašich dětí. Spymer vám jednoduše umožní dálkově sledovat telefon vašeho dítěte. Takto velice jednoduše můžete kontrolovat přes 12 typů dat, se kterými vaše dítě v iOS zařízení může pracovat. Nahlédnout tak můžete například na fotografie, videa, zprávy, iMessage, poznámky, kontakty, historii volání, připomínky, zvukové nahrávky, historii a záložky v Safari a nebo také kalendář. Spymer ale dokáže pracovat nejen s nativními aplikacemi, nýbrž bez problémů zvládá i některé aplikace třetích stran. Jedná se například o WhatsApp, Viber, WeChat a další podobné aplikace, na kterých může vaše dítě trávit čas.

Monitorování nejen polohy

Pomocí Spymeru můžete také sledovat, kde se zrovna váš potomek nachází. Program monitoruje momentální pozici dítěte, ale také se můžete podívat na historii toho, kde se dítě nacházelo a nebo kde tráví příliš hodně času. To se může hodit například tehdy, kdy o svého potomka máte starost, protože se vám už dlouho neozval. Sledování polohy jde ruku v ruce s další funkcí, která vám jednoduše zobrazí, s kým si vaše dítě nejčastěji píše nebo telefonuje.

Přehledné zobrazení i smazaných dat

V dnešní době je už většina dětí chytrá a nejnovějším technologiím rozumí skoro stejně, jako IT specialisti. Na každém iOS zařízení je tak velice jednoduché jakákoliv data smazat, tzn. například smazání fotografií, zpráv nebo například smazání historie hovorů. Naštěstí i s tím umí Spymer pracovat a nic ho nezastaví před tím, aby zanalyzoval i smazaná data ze zařízení. Veškerá data, jak ty nesmazaná, tak smazaná, umí Spymer velice jednoduše a přehledně zobrazit, abyste měli hned jasno, co se s potomkem děje a co vlastně dělá.

spymer_smazane

Vše ve třech jednoduchých krocích

Používání Spymeru je velice jednoduché, skládá se víceméně ze tří částí. Nejdříve si ze stránek stáhnete program, a poté si ho zaregistrujete pomocí klíče, který si na stránkách Spymeru zakoupíte. Poté už stačí pouze projít jednoduchým postupem. Jednoduše se přihlásíte k iCloud účtu dítěte, pomocí kterého se Spymer spojí s iOS zařízením a začne ho tak sledovat.

Proč byste si měli vybrat zrovna Spymer?

Proč zrovna Spymer, ptáte se. Výše jsme si uvedli několik hlavních předností a funkcí Spymeru a v tomto odstavci se podíváme ještě na další. K používání Spymeru samozřejmě nepotřebujete Jailbreak, jeho instalace je velice jednoduchá. Taktéž nemusíte v telefonu, který chcete sledovat, provádět žádné zbytečné zásahy nebo kroky. Vše se děje bezdrátově a ke všemu máte okamžitý dálkový přístup. Spymer je samozřejmě 100% bezpečný a nemusíte se bát, že by se nějaká data dostala někam dál, než jen k vám. Pokud si Spymer zakoupíte, máte samozřejmě už navždy k dispozici bezplatné aktualizace. Naopak pokud by se vám se Spymerem nepracovalo dobře, můžete jej během 15 dnů vrátit a získat zpět své peníze.

proc_spymer

Závěr

Pokud máte strach o své dítě nebo děti a za žádnou cenu nechcete, aby se jim něco stalo, je Spymer tou pravou volbou pro vás. Uživatelské rozhraní celého programu je velice přívětivé a jednoduché – určitě se s ním během chvilky sžijete. Jak všichni z nás ví, dnešní svět je plný nástrah a nebezpečí, a to hlavně v podobě sociálních sítí, kdy se může kdokoliv vydávat za kohokoliv. Vy tak můžete pomocí Spymeru zasáhnout ještě před tím, než se něco stane a ochránit tak své děti před okolním světem, který není tak růžový, jak se může dětem na první pohled zdát. Každopádně věřím, že ne každý je zastáncem těchto sledovacích programů, ale to už záleží čistě jen na vašich preferencích a charakteru vašeho dítěte. Pokud vás tento program zaujal, můžete si jej zakoupit na Windows či macOS pomocí odkazu níže. Máte na výběr licenci na jeden měsíc za $29.95, poté na 3 měsíce za $59.95 a nebo na celý rok za $99.95.

Program Spymer můžete zakoupit z odkazu zde

spymer_fbfb

Dnes nejčtenější

.