Zavřít reklamu

Apple dnes updatoval 13palcové i 15palcové MacBooky Pro s Touch Barem. Ty jsou nyní osazeny nejnovějšími procesory Intel osmé generace s minimálně čtyřmi jádry, navíc s možností šestijádrového procesoru u 15palcové varianty. Nově si také můžete zvolit až 32 GB RAM s DDR4. Poprvé se také MacBooky dočkají True Tone displeje, stejně jako třetí generace klávesnice s technologií butterfly. Ta má dle Applu být ještě tišší než její předchůdce. Doufejme, že i spolehlivější. MacBooky bez Touch Baru se bohužel žádných změn nedočkaly.

Na pohled nové MacBooky Pro od těch stávajících zřejmě nerozeznáme.

Kromě navýšení RAM až na 32 GB si můžete do svého Macu vybrat až 4 TB SSD disk. A z iOS se do MacBooků nedostává pouze displej True Tone, ale i funkce Hey Siri. Tu bude ovládat koprocesor Apple T2, který také zajišťuje vylepšenou bezpečnost systému.

Cena 13palcového modelu začíná na 55.990 Kč, pokud vás zajímá 15palcový MacBook Pro, připravte si minimálně 73.990 Kč. Nejsilnější varianta většího modelu s procesorem i9 (2,9 GHz), 32 GB RAM a 4 TB SSD diskem vás vyjde na těžko uvěřitelných 211.590 Kč. Při objednání  během dneška je na českém Apple store uvedeno dodání mezi 26. a 30. červencem. Do kamených obchodů by měli nové modely dorazit ještě tento týden.

macbook pro

Dnes nejčtenější

.