Zavřít reklamu

Jméno Ming-Chi Kuo je všem fanouškům společnosti s nakousnutým jablkem ve znaku jistě velmi známé. Jedná se totiž o jméno analytika, který již řadu let prozrazuje tajemství okolo chystaných produktů Applu a co víc, ve svých předpovědích je skutečně velmi přesný. Díky tomu je tak považován za nejlepšího analytika zaměřeného na jablečnou společnost na světě. A právě před malou chvílí prozradil Kuo další část tajemství ohledně produktů pro letošek.

Není tomu tak dávno, co jsme se s Kuovými předpověďmi s těžkým srdcem loužili. Analytik totiž opustil společnost KGI Securities, ve které působil řadu let, a mnoho lidí tak nabylo přesvědčení, že se z branže vyrtácí. Opak byl však pravdou. Kuo totiž jen přešel ke konkurenční TF International Securities a svá tajemství tak začal odhalovat pro její klienty. A co tedy prozradil tentokrát?

Éra Face ID přichází

Mnoho věcí, o kterých se Kuo ve své nové zprávě pro investory zmínil, jsme od něj již slyšeli v minulosti. Dočkali jsme se tak například opětovného potvrzení příchodu tří iPhonů, přičemž 5,8” a 6,5” model dostane OLED displej a 6,1” model se pochlubí LCD displejem. Dále přišla řeč na nové iPady Pro, které letos též čekáme. Podle analytika nám Apple ve druhé polovině letošního roku představí 11” a 12,9” iPad Pro s bezrámečkovým designem a technologií Face ID, kterou nahradí Touch ID, jež spolu s Home Buttonem nadobro zmizí.

Dočkáme se iPadu Pro s tímto designem?: 

Řeč přišla i na počítače Mac a aktualizace, které pro ně Apple letos přichystal. Pro MacBook Pro má Apple nachystanou aktualizaci procesoru a totéž platí i pro 12” MacBook. Upgradu se dočká i Mac mini, který by se měl též pochlubit upgradovaným procesorem. Další detaily o tomto stroji však Kuo bohužel neprozradil. Nicméně se dá očekávat, že se v následujících dnech pár dalších zajímavostí o tomto drobečkovi, které již potřebuje aktualizaci jako sůl, dozvíme. Dorazit by měl i nástupce MacBooku Air, o kterém jsou však zatím detaily vcelku nejasné. Ani uživatelé iMaců by podle Kua letos neměli odejít s prázdnou, jelikož se tyto stroje dočkají jak aktualizace procesoru, tak i upgradu displeje. Ani u tohoto produktu ale detaily bohužel neznáme.

Apple Watch v nových velikostech

Možná nejzajímavější věcí z celé zprávy je prozrazení přesných úhlopříček Apple Watch Series 4. Díky většímu displeji bychom tak měli nově vybírat z rozměrů 39,9 mm a 45,2 mm, což je vcelku slušný nárůst, jelikož nyní vybíráme z 38 mm a 42 mm verzí. Přes větší displej by ale mělo být tělo zachováno ve stejné velikosti. Upgradu by se však měl dočkat i senzor pro měření srdeční činnosti. 

Takto by mohly vypadat Apple Watch Series 4:

Na závěr pak Kuo zmínil novou generaci bezdrátových sluchátek AirPods a bezdrátovou nabíječku AirPower. Oba produkty by se měly dostat do hromadné výroby ve třetím čtvrtletí tohoto roku, což naznačuje jejich představení a spuštění prodejů na podzim. 

Jak tedy můžete sami vidět, máme se skutečně na co těšit. Doufejme tedy, že jsou i dnes Kuovy předpovědi správné a všech produktů se skutečně dočkáme. I kdybychom se ale dočkali jen části z nich, rozhodně bychom se nezlobili. Hlavně, ať na ně nemusíme čekat několik měsíců, jak jsme si u posledních věcí představených Applem zvykli. 

apple products

Dnes nejčtenější

.