Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Baterku mali racej opraviť ……

  S tou baterkou je to pořád dokola

  Nastavení > Mobilní data > Volby dat > Zapnout 4G > zatrhněte „Vypnuto“ místo „Pouze hlasový“

  Vsvětlení proč u tebe dochází k „vyšťavování“ baterky. Tvůj iPhone se stále připojuje z jedné BTS na druhou (3G a 4G) … Vsvětlím podrobněji. U tebe doma je pravděpodobně silný signál z BTS v 3G síti, ale mobil preferuje LTE síť a tak se snaží hledat BTS v sítí 4G, najde ji, připojí se, ale signál je velmi slabý a tak se zase odpojí a připojí na BTS v 3G síti … a tak pořád dokola. A dělá to i když máš v mobilu vypnuté mobilní data. Mé nastavení v předešlém příspěvku by měl tvůj problém s baterkou vyřešit.

  Zdravím, viete mi poradiť prečo nemám na iP8 na klávesnici predikciu tých 3och slov hore ako na úvodnom obrázku tohto článku aj keď mám všetko zapnuté?

  Taky se vám na Messengeru přijímají zprávy, i když aplikaci máte vypnutou a v nastavení aktualizace na pozadí také vypnuté?

  nemáš zapnuté psuh notifikace?

  Ne nefunguje. Chtěl bych, aby Messenger mi vyhazoval oznámení pouze pokud je zapnutý. Ale dělá si co chce, i přesto že je vypnutý a neběží ani na pozadí, i přes vypnuté vyzvedávání dat (vypnuté a nastavené na ruční).

  Zabralo by to 10 sec vyhledání na googlu. místo toho stráví stejný čas psaním otázky a pak čeká půlhodinu na odpověď. Toto asi nikdy nepochopím…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.