Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Pěkné, Vodafone nemá ani celé pokrytí v ČR LTE sítí a už testuje 5G sít. Bydlím 25 km od Prahy a nemám tu LTE sít sice někdy na chvíli naskočí ale po chvíli vypadne a když jsem komunikoval s Vodafone tak mi to potvrdil že bohužel v místě kde bydlím zrovna není pokrytá LTE sít. Ať nejdřív pokryjí na 100% a pak se věnuji další sítí.

    Klidně by mi stačilo LTE kdyby byl neomezený balíček za rozumnou cenu, řekněme do 500 kč. A neomezený myslím opravdu neomezený tedy neomezené množství dat a neomezené služby, aby nebylo nic blokovaného.

    Mám neomezené LTE od vodafone..není to sice pro smrtelníky..ale mám ho takže s FUP starosti nemám ..takže se fakt těším na 5G a tu rychlost snad to pujde docela rychle na mobilu ji asi nevyužiju ale potřebuji pokrýt určité místa vysokorychlostním internetem takže mě zajímají pouze 5G modemy které budou myslím dostupné za jiné ceny jak 5G telefony..s pokrytím to má každý operátor stejné takže to není od vodafone o2.tmobile zase využívají společnou BTsku aby ušetřily náklady..klasika…
    a pokud někdo vrazí love do vybudování 5G je fakt že sít vysílačů musí být hustčí a taky minimálně v dosahu optiky aby se tam ta rychlost na tu BTsku dostala takže opět začnou velká města Praha ,Brno atd..a postupně se to bude navyšovat..aspon v to doufám..já čekal až budu mít LTE od vodafone doma 6 let a dočkal sem se..takže co se vleče neuteče..a aspon se máme na co těšit..i když pro běžné lidi je 2 gb/s absolutně nevyužitelná nemáte ani disk na kterývám to zapíše..nebo..mobil absolutně nevyužitelné i když budete mít mobil s podporou 5g a 512 gb pamět a 512 gb pamětovou kartu tak bude plná za 10 vteřin.-.tedy za dýl když přičtu že to tak rychle ani nedokáže zapsat..

Vložte vlastní komentář

celý text