Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Moje nejvetsi chyba v životě, Xko místo 8 plus, Face id je neskutecnej sranec

  První iPhone a bez Face ID bych do nej nešel.Funguje velice dobre,když u přítelkyně zkouším homebutton u sestky tak netuším co s ním dělat a připomíná mi to tlacitkovy shittelefony 😀 je to subjektivní.Ale jestli tvoje největší životní chyba je tohle tak to si šťastný člověk

  Vratil jsem se z X k 8 a sice to nebylo kvuli FaceID (spis velikost, hmotnost a taky i cena – osmicku mam zdarma, X me stalo 30), jsem spokojenejsi s TouchID. Je mnohem rychlejsi a nemusim pokazde davat telefon primo pred oblicej, muzu u toho jist, zivat, tvarit se jakkoliv. FaceID bylo v mnoha pripadech otravne… v nekterych pripadech sice rychlejsi, ale vetsinou me to otravovalo.

  Ovladani, to uz je jiny kafe. Xko rozhodne na plne care vitezi.

  No přesnější být může, proč ne. Ale spíše bych se zabýval otázkou jakým způsobem uchovává data k nebo jejich hash k porovnání v zařízení. A jak k tomu systém nebo aplikace přistupuje. Myslím že tak bezpečně jak Apple to asi nebude.

  Technologie bude brutalně bezpečna bezpečnější jak od apple, ale pak připojim mobil k PC nahraju novy FW a zamknutý Android je jak nový .. Dokonce se dá jednoduše překopat i IMEI u androidu .. jak na to vam fakt neřeknu ale protože je to trestné

  No jedna věc je o něčem mluvit a druhá věc je takovou technologii uvést na trh… Takže předpokládám, že to bude trvat roky od uvedení iPhonu X. Dva, možná tři?

  velka ironia kde slapu do hovna jedine smrdzi to vsetko opicarnou 😂😂😂 co sa tyka bezpecnosti handroid neh drzi p kazdy 3 clovek resetuje vymaze handroid a moze pouzivat ako novy user majitel 😂😂😂

  Škoda že už to mal Samsung s8 😀 dávno pred iPhone

  Denis Fox Meleg Očividně vůbec nevíš, jak celá technologie Samsungu funguje :) doporučuji dostudovat, než začneš podobné věci komentovat. Bavíme se tu celou dobu o 3D skenu a ten Samsung zkrátka nemá a měl by jej mít až od modelu Galaxy S10.

  Denis Fox Meleg Pochopil jsi vůbec, jak tyto technologie fungují? :D Protože jestli ti přijde 2D skenování Samsungu, které funguje de facto na bázi fotografie stejné jako 3D skenování, které umisťuje jednotlivé paprsky do prostoru, tak asi nemá cenu takovým lidem nic vysvětlovat.

  Denis Fox Meleg Děláš si teď doufám srandu :D Četli jsi vůbec ten článek, že tu takhle rozumuješ? Porovnáváš tu hrušky s jablky a ještě si nejsi ani schopný přiznat, že jsi absolutně mimo :D Samsung totiž rozhodně Face ID založené na 3D skenu obličeje neměl a ani nemá.

  Letem světem Applem článok píše jasne bavíme o face ID a to mal Samsung prvý si snáď retard alebo čo ? Nebavíme sa o technológií ale este raz o Face ID !!! Pre dementov ako si ty

  Letem světem Applem ty si fakt máčo

  Denis Fox Meleg Hochu tak ty jsi úplně mimo😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Denis ty si fakt dement, pretože iba psychopat dokáže písať ako ty. Daj sa liečiť, pretože keby máš gule tak napíšeš, hop napísal som blbosť beriem spet, ale nie… ty si dement, ktorý si mysli že má pravdu :)

Vložte vlastní komentář

celý text