iOS 11.4 sužuje další problém. Týká se však jen starších iPhonů

Je to již více než dva týdny, co Apple představil nový operační systém iOS 12. Systém má být stabilní, bezproblémový a má nám dovolit zapomenout na ne zcela povedený iOS 11. Možná i proto bude nejnovější operační systém dostupný i pro stařičký iPhone 5s. Na iOS 12 si ale ještě chvíli počkáme. Apple si je zřejmě vědom nedostatků v nynějším operačním systému, proto taky každou chvíli vypouští do světa nové a nové záplaty. A zřejmě s tím jen tak neskončí.

Někteří uživatelé na Twitteru hlásí totiž potíže s fotoaparátem po aktualizaci na iOS 11.4. Na účtu Wizard Design si například uživatel stěžuje na černou obrazovku po zapnutí aplikace fotoaparát na iPhonech 6, 6s a 7. Problémy nastaly až po aktualizaci na iOS 11.4 a vyřeší jej pouze restart telefonu.

Těšíte se na iOS 12? Takhle vypadalo jeho představení na letošním WWDC:

Další uživatel ukazuje na videu, jak pracuje fotoaparát na iPhonu jeho dcery. Samozřejmě také na systému iOS 11.4. Po zapnutí aplikace obraz poskakuje, i když je iPhone držen v naprostém klidu, pokud se obraz uklidní, je velmi rozmazaný. Nelichotivých zpráv na adresu současného systému v souvislosti s funkčností fotoaparátu je na sociálních sítích mnohem více.

Takové psí kusy dělá fotoaparát na iPhonu po aktualizaci na iOS 11.4:

Společnost Apple vydala tento týden iOS 11.4.1 beta 3 a můžeme tedy doufat, že ostrá verze systému tyhle nepříjemnosti s fotoaparátem vyřeší. Zaznamenal někdo z vás problém s fotoaparátem po aktualizaci na nejnovější verzy systému?

| | Zdroj
17
Leitz

Diskuze

  Baterka leti dole ako bitcoin. Pri pouzivani kazde dve minuty percento.

  Reagovat

  Baterka ta letí jak drak 10 min používání a 20% fuc a fotoaparát černá obrazovka par sekund a foto jsou určitých momentu rozmazane a určených aplikaci se také stává černá obrazovka ho hrůza už me začíná stvat slavnej Apple posledních par roku skoro problém a aféry

  Reagovat

  Mám iPhone 8 a občas otevřu fotoaparát a místo aby zobrazoval , tak je pouze černá obrazovka .. stačí aplikaci úplně vypnout a poté už se spustí běžně 👍🏻

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz