Zavřít reklamu

Je to již více než dva týdny, co Apple představil nový operační systém iOS 12. Systém má být stabilní, bezproblémový a má nám dovolit zapomenout na ne zcela povedený iOS 11. Možná i proto bude nejnovější operační systém dostupný i pro stařičký iPhone 5s. Na iOS 12 si ale ještě chvíli počkáme. Apple si je zřejmě vědom nedostatků v nynějším operačním systému, proto taky každou chvíli vypouští do světa nové a nové záplaty. A zřejmě s tím jen tak neskončí.

Někteří uživatelé na Twitteru hlásí totiž potíže s fotoaparátem po aktualizaci na iOS 11.4. Na účtu Wizard Design si například uživatel stěžuje na černou obrazovku po zapnutí aplikace fotoaparát na iPhonech 6, 6s a 7. Problémy nastaly až po aktualizaci na iOS 11.4 a vyřeší jej pouze restart telefonu.

Těšíte se na iOS 12? Takhle vypadalo jeho představení na letošním WWDC:

Další uživatel ukazuje na videu, jak pracuje fotoaparát na iPhonu jeho dcery. Samozřejmě také na systému iOS 11.4. Po zapnutí aplikace obraz poskakuje, i když je iPhone držen v naprostém klidu, pokud se obraz uklidní, je velmi rozmazaný. Nelichotivých zpráv na adresu současného systému v souvislosti s funkčností fotoaparátu je na sociálních sítích mnohem více.

Takové psí kusy dělá fotoaparát na iPhonu po aktualizaci na iOS 11.4:

Společnost Apple vydala tento týden iOS 11.4.1 beta 3 a můžeme tedy doufat, že ostrá verze systému tyhle nepříjemnosti s fotoaparátem vyřeší. Zaznamenal někdo z vás problém s fotoaparátem po aktualizaci na nejnovější verzy systému?

camera-iphone-fb

Dnes nejčtenější

.