Zavřít reklamu

Dnešním dnem začíná astronomické léto, čili ta část roku, kterou má mnoho z nás spojenou s různými letními výlety a dovolenými ať už v tuzemsku, či v zahraniční. Pokud tedy i vy patříte mezi milovníky výletů na neznámá místa, mohlo by vám následujících pár odstavců vaše budoucí putování alespoň částečně usnadnit. Představíme se v nich totiž jednu šikovnou aplikaci, která by neměla ve vašem telefonu chybět.

Zná to asi každý. Přijedete na zcela neznámé místo, procházíte se pěknými ulicemi se sluncem nad hlavou, kdežto náhle se ozve hlas přírody a vám se začne chtít na toaletu. Ale co si počít ve chvílí, kdy místo skutečně neznáte, kolem vás nikdo není a ukazatele “WC” na fasádách či sloupcích pouličních lamp také nevidíte? Existuje jednoduché řešení.

V App Storu naleznete aplikaci s názvem WC kompas, která vám nejbližší toalety ve vašem okolí velmi přehledně ukáže na mapě. Jednotlivé záchody si můžete v některých případech dokonce prohlédnout díky fotografiím či se o nich minimálně dozvědět pár informaci jako například provozní dobu či cenu. Dalo by se tedy říci, že aplikace funguje podobně jako Swim Places, kterou jsme vám na našem webu ukazovali před pár dny.

Nejbližší záchodu můžete krom mapy nalézt i přes záložku Nejbližší, ve které se vám seřadí do seznamu pěkně pod sebe podle vzdálenosti, díky čemuž se tak můžete rozhodovat poměrně rychle. Potěší i možnost navigace, která lze spustit přím přes aplikaci. Ta vám dá na výběru mezi navigacemi, které máte v telefonu. V mém případě jsem tak vybíral z Apple Maps a Google Maps. Ve větších městech se pak k záchodu můžete svézt dokonce i Uberem, který je v nabídce také. 

Přestože se jedná o aplikaci, jejíž účel bude možná mnohým z vás k smíchu, své uplatnění si mezi uživateli určitě najde. Svou úlohu, a to sice vytáhnout trn z paty v případě potřeby, totiž plní skutečně dokonale. Jasně, veškeré toalety ve vašem okolí vám neukáže. To se ale časem může samozřejmě změnit s různými aktualizacemi. Už nyní vám ale zde i v zahraniční vaše fungování skutečně ulehčí. 

[appbox appstore id1203288249 ]

wc kompas

Související články

Dnes nejčtenější

.