Mladík hodil iPhone X z nejvyššího kalifornského mostu. Jak telefon dopadl?

Velice často YouTubeři podrobují jablečné telefony takzvaným drop testům. Před několika dny se na YouTube kanálu TechRax objevilo další video, ve kterém je testována odolnost iPhonu X proti pádu. YouTuber se rozhodl vyhodit vlajkovou loď cupertinské společnosti z nejvyššího kalifornského mostu.

Ještě než iPhone X hodil z výšky 300 metrů, zapnul na něm natáčení, a tak jablečný telefon svůj volný pád sám natočil. Po dopadu na skalnatý povrch měl iPhone X rozbitý jak displej, tak i sklo na zádech. Sice to na první pohled vypadalo, že takto zdemolovaný telefon nefunguje, ale i po takovém pádu se bez problémů rozjel.

YouTuber ve videu neprozradil, o jaký most v Kalifornii se jedná, ale zřejmě to byl Foresthill Bridge známý jako nejvýše umístěný most v předhůří Sierra Nevady.

YouTuber s jeho asistentem hledali telefon zhruba hodinu a půl, protože přesně nevěděli, kam dopadl. Přední displej byl rozbitý, na zádech chybělo kousek skla, a tím pádem byla na dotek cítit teplá baterie, nicméně i tak zařízení fungovalo. Dokonce iPhone X svůj pád natočil. Podívejte se na video:


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek