Zavřít reklamu

Velice často YouTubeři podrobují jablečné telefony takzvaným drop testům. Před několika dny se na YouTube kanálu TechRax objevilo další video, ve kterém je testována odolnost iPhonu X proti pádu. YouTuber se rozhodl vyhodit vlajkovou loď cupertinské společnosti z nejvyššího kalifornského mostu.

Ještě než iPhone X hodil z výšky 300 metrů, zapnul na něm natáčení, a tak jablečný telefon svůj volný pád sám natočil. Po dopadu na skalnatý povrch měl iPhone X rozbitý jak displej, tak i sklo na zádech. Sice to na první pohled vypadalo, že takto zdemolovaný telefon nefunguje, ale i po takovém pádu se bez problémů rozjel.

YouTuber ve videu neprozradil, o jaký most v Kalifornii se jedná, ale zřejmě to byl Foresthill Bridge známý jako nejvýše umístěný most v předhůří Sierra Nevady.

YouTuber s jeho asistentem hledali telefon zhruba hodinu a půl, protože přesně nevěděli, kam dopadl. Přední displej byl rozbitý, na zádech chybělo kousek skla, a tím pádem byla na dotek cítit teplá baterie, nicméně i tak zařízení fungovalo. Dokonce iPhone X svůj pád natočil. Podívejte se na video:

iphone x drop test fb

Dnes nejčtenější

.