Mladík hodil iPhone X z nejvyššího kalifornského mostu. Jak telefon dopadl?

Velice často YouTubeři podrobují jablečné telefony takzvaným drop testům. Před několika dny se na YouTube kanálu TechRax objevilo další video, ve kterém je testována odolnost iPhonu X proti pádu. YouTuber se rozhodl vyhodit vlajkovou loď cupertinské společnosti z nejvyššího kalifornského mostu.

Ještě než iPhone X hodil z výšky 300 metrů, zapnul na něm natáčení, a tak jablečný telefon svůj volný pád sám natočil. Po dopadu na skalnatý povrch měl iPhone X rozbitý jak displej, tak i sklo na zádech. Sice to na první pohled vypadalo, že takto zdemolovaný telefon nefunguje, ale i po takovém pádu se bez problémů rozjel.

YouTuber ve videu neprozradil, o jaký most v Kalifornii se jedná, ale zřejmě to byl Foresthill Bridge známý jako nejvýše umístěný most v předhůří Sierra Nevady.

YouTuber s jeho asistentem hledali telefon zhruba hodinu a půl, protože přesně nevěděli, kam dopadl. Přední displej byl rozbitý, na zádech chybělo kousek skla, a tím pádem byla na dotek cítit teplá baterie, nicméně i tak zařízení fungovalo. Dokonce iPhone X svůj pád natočil. Podívejte se na video:

Leitz

Diskuze

  nečekal jsem, že vůbec půjde zapnout, natož, že bude fungovat, zajímavý pokus, podle mě dopadl iPX naprosto skvěle a „bez ztráty kytičky“

  Reagovat

  Tak test dopadl, jak by si myslím dopadl s jakýmkoli telefonem, podobné cenové kategorie, respektive u Androidu kolem 10K. Telefon byl „zničený“, ano fungoval, atd. ale měl rozbité skla….
  Osobně tyto testy nemám moc rád, kde se funkční věc zničí, přijde mi to jako mrhání prostředky, konzum dotažený do extrému. Vím, že je to test, je to fajn, když člověk zjistí jak na tom tel. je s odolností, atd. ale stejně zničit tak drahou věc i když na to mají, nebo to mají k tomu, ale i tak….
  Já bych asi nic takhle zničit nemohl, i kdyby mi to někdo dal na zničení, je mi to proti srsti.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz