Zavřít reklamu

Apple se v pondělí na vývojářské konferenci WWDC zaměřil na závislost na smartphonech. Spousta uživatelů si ani neuvědomuje, že na smartphonu tráví příliš mnoho času. Apple však připravil speciální nástroj, který by měl majitelům iPhonů pomoci, aby se alespoň chvíli nedívali do obrazovek telefonů. Jedná se o funkci Screen Time (Čas u obrazovky), což je funkce podobná funkci Digital Wellbeing, kterou Google připravuje do systému Android P.

Uživatelé jablečných přístrojů přivítali funkci Screen Time s otevřenou náručí, i když pro někoho je koncept naprosto absurdní. Americká pozdně večerní talk show, která je vysílána na stanici TBS, tak včera ukázala produkt, který je mnohem užitečnější než Screen Time.

V „reklamě“ na novinku se mluví o tom, že strávíte více času se svými dětmi a s někým speciálním, a to díky přístroji zvaném iPhone Basic.

Takto iPhone Basic vypadá:

Žádná obrazovka. Žádná tlačítka. Žádný způsob, jak zvednout telefon či odpovědět na zprávu. Dokonce ho můžete vyhodit do koše. Podle reklamy jsou nástroje od Applu hloupé stejně jako samotná reklama.

A jaký názor máte na Screen Time vy?

iphone basic fb

Související články

Dnes nejčtenější

.