Zavřít reklamu

Jak už je to zvykem, i letos bude Apple streamovat živý přenos z WWDC 2018, který můžete sledovat z jakéhokoliv zařízení, které máte doma. Na této konferenci se dočkáme představení nových operačních systému iOS 12, macOS 10.14, watchOS 5 a tvOS 12. Během konference bychom se snad měli dočkat i spuštění prodeje bezdrátové nabíječky AirPower a pouzdra pro AirPods s podporou bezdrátového nabíjení. Co více si pro nás Apple připraví, to prozatím zůstává záhadou. Nezbývá nám tedy nic jiného, než se v pondělí, 4. června 2018 v 19:00 dívat na přímý přenos.

Takto vypadaly upoutávky k minulým ročníkům WWDC:

Pokud se i vy nemůžete WWDC 2018 dočkat a odpočítáváte poslední dny, s největší pravděpodobností vás zajímá, kdy a kde se na živé představení budete moct dívat. Předpokládám, že nikdo z našich čtenářů nemá k dispozici tikety do McEnery Convention Center v San Jose v Californii, tudíž si budeme muset vystačit s živým přenosem doma. Jak tedy s operačním systémem Windows sledovat živý přenos?

WWDC 2018 na OS Windows

Tento rok už by neměl být problém sledovat živý přenos konference WWDC 2018 i na OS Windows. Apple sice doporučuje živý přenos sledovat z prohlížeče Microsoft Edge z Windows 10, neměl by už ale být ani problém při sledování z ostatních prohlížečů, jako je například Chrome nebo Firefox (prohlížeče musí podporovat MSE, H.264 a AAC). K živému přenosu se dostanete pomocí tohoto odkazu.

WWDC 2018 na zařízeních od Apple nebo na Androidu

wwdc18_macbook_fb

Související články

Dnes nejčtenější

.