Zavřít reklamu

Developeri hry Astro Attack, ktorá sa svojho času stala veľmi zaujímavým a zábavným titulom prichádzajú na pôdu mobilného gamingu s novým počinom. Na jar roku 2016 sa predstavili s dobrodružstvami z leteckého prostredia a teraz sa pokúšajú na tento úspech nadviazať. Prichádzajúci titul Sky Squadron sa zameriava na animované spracovanie leteckých jednotiek z prvej svetovej vojny a určite stojí za povšimnutie.

Narozdiel od retro arkády pôjde o 3D titul, v ktorom sa zmocníte úlohy pilota a budete prekonávať jednotlivé prekážky v určitom časovom rámci. Kompletný zoznam herných módov síce ešte nie je úplne známy, no aj tento titul bude využívať arkádový spôsob prekonávania misií. Tvorcovia Sky Squadron hru charakterizujú ako kombináciu titulov Star Fox Crimson Skies. Druhú spomínanú hru si možno pamätáte z pôvodného Xboxu od Microsoftu. Myšlienku hry vám priblíži nasledujúce video, no upozorňujeme, že ide iba o testovaciu verziu. Behom nasledujúceho obdobia sa tím vývojárov posnaží hru dostať do finálnej podoby a takpovediac „vybrúsiť ostré hrany“.

V nebeských súbojoch sa bude vaše skóre hodnotiť na základe niekoľkých kategórií, v ktorých je možné nazbierať určitý počet hviezdičiek. Maximálny počet hviezd vám môže byť udelený na základe kvality lietania, streľby a vyhýbania sa prekážkam. Do hry by časom mali pribudnúť okrem statických prekážok v podobe raketometov aj iné druhy lietadiel, no táto funkcia bude na rade až po prvých testoch.

Hru síce nemožno porovnávať so špičkami ako je napríklad séria Sky Gamblers, no aj podobné nevýrazné tituly sa z času na čas ukážu ako veľké prekvapenia. Neokresaná testovacia verzia je aj napriek minimálnemu grafickému spracovaniu celkom zábavná a má čo ponúknuť. Pokiaľ radi testujete skúšobné verzie rôznych titulov, určite by vám nemalo uniknúť, že Sky Squadron zháňa šikovných Beta testerov, ktorí pomôžu vychytať muchy nachádzajúce sa v hre. Pre zapojenie do verejnej Bety kliknite na tento odkaz.

letadla

Související články

Dnes nejčtenější

.