Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Promiňte ale proč mám na českém portálu číst slovenské články. Jen jsem to rozkliknul a hned mě to odradilo. To máme v Česku takový nedostatek redaktorů?

  Ty snáď nerozumieš po slovensky? Ako si nato prišiel, že je to český web? Pokiaľ viem, doména je .eu a sú tu články jak po česky, tak aj po slovensky.
  Keby máš čítať po anglicky, nerobí Ti to určite problém, ale po slovensky, to už je iné čo? Sa zamysli trošku :)

  Slovensky samozřejmě rozumím, ale po téměř celodenním čtení různých věci v angličtině si rád přečtu něco česky. A ačkoliv tomu rozumím, nečte se mi článek rozhodně tak komfortně jako v češtině. A doména je .eu, takže se zítra mohu těšit na články v němčině a bulharštině? Nemám nic proti Slovensku ani slovenštině, jen říkám svůj názor. To že článek se týká Apple asi jako Lidlu čerstvá zelenina, se raději nezmiňuji.

  Alfred trpíš komplexami alebo si taký chudák ?
  Lebo iba dement tebe podobný môže napísať komentár ako ty. Ak máš problém čítať články po slovenský tak ich nečítal alebo nápis majiteľovi tohoto webu ty chudák Česky.
  Zaloz si svoj web a píš si tam ako sa ti uráči, ale neurážaj ako redaktora tak Slovákov ty tupelo sprosté !!!

  Další Česky dement. Alfréd nemám nič proti Čechom a češtine , len hovorím svoj názor ako si ho napísal aj ty.
  Komplexy si liec inde a skús nabudúce písať k článku komentár

  Baterie maji i nepříjemný důsledek na bezpečnost – pokud Tesla začne hořet, je velmi obtížné ji uhasit.

  No, to je fakt, zatímco když blafne nádrž plná bezínu nebo nafty, brzo už není co hasit. :-) A neříkejte, že k tomu musí být nádrž hodně poškozená, protože to samé platí o zapouzdření baterií, které je zvlášť u Tesly docela důkladné.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.