Zavřít reklamu

Pokud nežijete v jeskyni, určitě jste alespoň okrajově zaznamenali, že se dnes koná svatba britského prince Harryho a jeho snoubenky Meghan. Ačkoliv my v Čechách a na Slovensku tuto událost příliš neprožíváme, Velká Británie, USA a dalších mnoho zemí je na nohou. Právě Britové totiž královskou rodinu neuvěřitelně milují a veškeré události s ní spojené velmi prožívají. Kvůli svatbě proto vznikly tuny upomínkových předmětů, které ji mají všem milovníkům královské rodiny připomínat. A jelikož čtete portál zaměřený na společnost Apple, nejspíš vás nepřekvapí, že jeden tento upomínkový kousek souvisí právě s jedním z produktů této společnosti.

Britští zlatníci ze společnosti Goldgenie vytvořili svatební edici iPhonu X z 24karátového zlata. Na zádech zlatého iPhonu je pak vyobrazen královský pár a několik hesel, které na svatbu odkazují. Na spodní straně pak nechybí číslo kusu. Jak už jsem totiž psal výše, jedná se o limitovanou edici, která se dostane do rukou jen 99 zákazníkům. Na druhou stranu se však nedá úplně očekávat, že by o ni byl zájem o mnoho vyšší. S cenou téměř 4000 dolarů je totiž tato upomínka na svatbu poměrně drahý špás. 

Za 4000 dolarů dostanete krom samotného iPhonu X ve verzi 256 GB i návod k jeho použití, klasický 5W nabíjecí adaptér, Lightning kabel a drátová sluchátka EarPods. Ano, ani cena 4000 vám bezdrátové AirPody v balení nezaručí. Těšit vás tak může alespoň to, že je tato edice balena do luxusní třešňové-dubové krabice. 

Jestli tedy patříte mezi milovníky královské rodiny i vy, o tomto kousku určitě popřemýšlejte. Když už nic, minimálně se ním parádně odlišíte od zbytku světa. Unikátnost se tomuto kousku totiž rozhodně nedá upřít. 

svatebni iphone

Související články

Dnes nejčtenější

.