Zavřít reklamu

MacBooky od Applu jsou mezi uživateli velmi oblíbené. Jejich líbivé hliníkové tělo totiž tvoří ve spojení s výkonným hardwarem, parádním displejem a velmi intuitivním operačním systémem macOS takřka dokonalý produkt. Drobnou kaňkou však může být cena, která je u těchto strojů poměrně vysoká a i u entry modelu, za který se dá bezesporu označit MacBook Air, startuje zhruba na 25 tisících korun, což není rozhodně zanedbatelná částka. Čas od času se však naštěstí prodejci smilují a jablečné počítače o pěkných pár tisícikorun zlevní. A právě toho se nyní dočkaly loňské MacBooky Pro na Alze.

Jak už samotný název MacBook Pro napovídá, jeho cílovou skupinou jsou především profesionální uživatelé nebo zkrátka ti, kteří potřebují ke svému každodennímu fungování velký výkon v kombinaci s parádním displejem. Tím vším se totiž může loňský 13” MacBook Pro chlubit. Tepe v něm totiž procesor Intel Core i5 Kaby Lake s taktem 2,3 GHz , kterému zdatně sekunduje 8 GB RAM paměti. Veškeré soubory můžete uložit na SSD disk, který je u zlevněného modelu ve velikosti 128 GB. Potěší i Retina displej s rozlišením 2560 x 1600, jehož sledování je skutečnou pastvou pro oči, či FaceTime kamerka s rozlišením 720p. Na boku MacBooku pak nalezneme 2 USB-C Thunderbolt 3 porty, skrze které k MacBooku připojíte prakticky vše. Nesmíme opomenout ani obří Trackpad citlivý na tlak či podsvícenou klávesnici.

Právě tento parádní MacBook Pro je nyní na Alza.cz prodáván za velmi zajímavou cenu 35 990 korun, což je o celé 4 tisíce méně, než kolik za něj chce na své oficiálním eshopu Apple. Úspora je tak opravdu solidní. Zakoupit si jej můžete jak v klasické stříbrné, tak ve vesmírně šedé variantě. 

macbook-pro-2016-fb-7

Dnes nejčtenější

.