Zavřít reklamu

Samsung je známý svými rýpavými reklamami, ve kterých si utahuje především z Applu. Možná si někteří z Vás vybaví zhruba půl roku starou reklamu Samsungu na řadu Galaxy nazvanou Growing Up. V tomto minutovém spotu se Samsung v průřezu mobilních generací vysmíval iPhonu za malou paměť, absenci pera, kterým disponuje řada Note nebo třeba chybějící 3,5 mm jack. U sebe naopak vyzdvihoval voděodolnost nebo bezdrátové nabíjení.

Ač nejsme fanoušky Samsungu, reklama dávala z marketingového hlediska smysl. Za to, co se ale povedlo reklamnímu odděleni jihokorejské společnosti nyní, budou nejspíš padat hlavy. V nové reklamě Samsung porovnává výkon a plynulost systému své současné vlajkové lodi S9+ s iPhonem 6 a ne, nejedná se o vtip. V hlavní roli máme ženu cestující letadlem se svým šestkovým“ iPhonem , který má na první pohled značné problémy se systémovou odezvou. Ve finále ji prodavač v Apple Storu doporučí výměnu baterie nebo upgrade zařízení. Na druhé straně je velmi spokojený spolucestující, který s plynulostí systému nemá žádný problém a jeho smartphone se navíc pyšní krásným velkým displejem.

Na novou reklamu Samsungu se můžete podívat zde:

https://www.youtube.com/watch?v=3qhW1sDPHYI

Ještě jednou, nejedná se o vtip. Samsung se touhle reklamou skutečně snaží přesvědčit potenciální zákazníky, že pár měsíců starý Samsung Galaxy S9+ je mnohem lepší volbou, než iPhone 6 z roku 2014. Je dost možné, že srovnání s iPhonem 6s se už báli. Pokud bychom situaci otočili, porovnávání plynulosti iPhonu X se Samsungem Galaxy S5 nám vykouzlí už jen úsměv na tváři. 4 roky starý iPhone 6 se jistě v současné době už neřadí mezi nejvýkonnější smartphony světa, stále se ovšem jedná o kvalitní zařízení, jehož koupí jistě nikdo neprohloupí. Nyní jej v 32 Gb verzi nabízí Alza ve výprodeji za cenu 7999 korun.

Takto nový Galaxy S9 vypadá:

 

Související články

Dnes nejčtenější

.