Zavřít reklamu

Battle Royale hry se těší v poslední době opravdu obrovské popularitě. Hráč v nich má totiž nepřeberné množství možností, jak se vypořádat s nástrahami okolí a přežít co nejdéle, což z nich dělá velmi zajímavou zábavu pro široké spektrum hráčů. Asi největším gigantem v tomto odvětví je pak hra Fortnite, která se těší napříč všemi platformami vyjma Androidu nebývalého úspěchu a svým vývojářům vydělává obrovské peníze. Vývojáři konkurenčních her však samozřejmě nezahálí a snaží se z tohoto boomu vytěžit co nejvíce. Přesně to je i případ hry PlayerUnknown Battlegrounds (PUBG).

PUBG se těší též ve světě velké oblibě, byť je teď spíše odsunut již zmíněným Fortnitem, který se stal skutečným fenoménem. Tuto skutečnost pak nezměnil ani příchod mobilní verze PUBG, která měla Fortnite na mobilech alespoň částečně vystřídat. Ukázalo se však, že krasojízdu Fortnitu jen tak něco nepokazí a příchod PUBG ji prakticky nezpomalil. Vývojáři se proto rozhodli svou hru alespoň vylepšit, díky čemuž by se mohla stát pro hráče atraktivnější. A právě dlouho očekávaná aktualizace s označením 0.5.0 již na iOS dorazila.

Mezi nejzajímavější vylepšení patří určitě nová pouštní mapa, která poskytne hráčům alespoň na prvních pár týdnů zcela nové možnosti objevování a vymýšlení taktiky. Těšit se pak můžeme i na jakési místní rychlé týmy, které by měly fungovat tak, že hráči po zadání kódu mohou spolupracovat s blízkými spoluhráči. Novinkou je i Secret Stash, což by měl být jakýsi obchod, ve kterém se dají koupit limitované předměty.  Hra je i nadále samozřejmě zdarma v App Storu, přičemž veškerá vylepšení do ní lze dokoupit skrze in-app transakce. I bez nich si však samozřejmě užijete spousty zábavy.

[appbox simple appstore id1330123889]

PUBG iPhone

Související články

Dnes nejčtenější

.