Zavřít reklamu

Apple před malou chvilkou vydal čtvrté beta verze svých systémů iOS 11.4, tvOS 11.4, macOS High Sierra 10.13.5 a watchOS 4.3.1. Uvedené beta verze jsou však prozatím dostupné pouze pro registrované vývojáře, kteří mají uhrazený vývojářský poplatek. Aktualizaci pak provedou zcela běžným způsobem, na jaký jsou zvyklí i z klasických veřejných aktualizacích systémů.

Zřejmě nejzajímavějším systémem z výše zmíněné čtveřice je iOS 11.4, který přináší pár poměrně zajímavých novinek v čele s možností ukládat a spravovat zprávy na iCloud. Díky této možnosti tak bude správa zpráv napříč všemi jablečnými zařízeními mnohem jednodušší. Užijeme si například to, že pokud zprávu smažeme na jednom zařízení, automaticky se smaže na všech ostatních zařízeních, na nichž jste se svým iCloud účtem přihlášeni.

Další příjemnou novinkou je příchod AirPlay 2. podpora těchto novinek se samozřejmě objeví i v systému macOS. Všechny systémy samozřejmě obsahují i celou řadu oprav chyb.

O novinkách, které se v betách objeví, vás budeme co nejdříve informovat. Pokud byste však na něco narazili i vy, určitě se svým úlovkem pochlubte do komentářů.

ios 11.4

Dnes nejčtenější

.