Zavřít reklamu

Pokud jste fanoušky tmavších barev a oproti těm světlejším jsou vám ty tmavé o mnoho příjemnější, tak zbystřete. Krom Facebooku, Instagramu či ostatních sociálních sítí používají mnozí z nás i Twitter. Pár týdnů zpět jsme si mohli všimnout, že tzv. Dark Mode zavedl YouTube – věděli jste ale, že i Twitter má možnost Dark Modu? Dokonce ho měl dříve, než samotný YouTube. Pokud vás zajímá, jak Dark Mode v iOS aplikaci Twitteru aktivovat, dozvíte se to v dalším odstavci.

Jak aktivovat Dark Mode na Twitteru

Pro aktivaci Dark Modu si prvně na našem iPhonu nebo iPadu otevřeme aplikaci Twitter. Poté klikneme v levém horním rohu na naši profilovou fotku. V nabídce, která se zobrazí, klikneme na předposlední možnost Nastavení a soukromí. Zde se poté přesuneme k podnadpisu Obecné a k možnost Zobrazení a zvuk. V možnosti Zobrazení a zvuk už si můžeme aktivovat samotný Dark Mode aktivací switche Noční režim.

Mimo Dark Modu si v možnosti Zobrazení a zvuk můžete taktéž nastavit velikost písma a zvukové efekty. Dle mého názoru je právě Dark Mode pro Twitter skvělou vychytávkou, kterou mám povolenou už několik měsíců a nemůžu si ji vynachválit. Nejlepší na tom je, že při nočním prohlížení zdi nebolí z tmavých barev oči ani po delším používání aplikace. Pokud vás zajímá, jak Dark Mode vypadá, můžete se podívat v galerii níže.

IMG_2831

 

Dnes nejčtenější

.