Zavřít reklamu

Když Apple v pondělí představil nový iPhone 8 (PRODUCT)RED, ukázala se na produktových fotografiích spolu s telefonem také zcela nová tapeta, která bude s největší pravděpodobností přednastavená právě na nové barevné variantě telefonu. Čerství majitelé červeného iPhonu si tak budou moct užívat wallpaper, který se v iOS standardně nenachází, a to dokonce ani v aktuálně nejnovějším iOS 11.4. Nicméně i tentokrát se jednomu šikovnému designérovi podařilo vytvořit dokonalou kopii tapety a tudíž si ji na svůj telefon může stáhnout každý.

Nová výchozí tapeta z iPhonů 8 (PRODUCT)RED využívá černého rámečku okolo displeje, který se Apple letos rozhodl červenému iPhonu nasadit. Loňský iPhone 7 (PRODUCT)RED totiž disponoval bílým rámečkem, na což si velká část fanoušků stěžovala a na YouTube se tak okamžitě objevila videa známých osobnosti ze světa technologií, kteří si telefon předělali k obrazu svému. Wallpaper tak oplývá černou BARVOU, která je zkombinována spolu s modrou, fialovou, červenou a žlutou.

Právě vzhledem k převažující černé je tapeta jako dělaná spíše pro OLED displej iPhonu X. Naštěstí se ale designérovi AR7 podařilo tapetu vytvořit, a to rovnou ve dvou verzích – pro iPhone X a pro všechny ostatní jablečné telefony. Rozlišení obou verzí je naprosto dostačující, aby byla tapeta na všech telefonech ostrá. Konkrétní verzi wallpaperu si můžete stáhnout v galerii níže, pro stažení využijte odkaz v popisu pod fotografií.

Jak tapetu stáhnout a nastavit

Obrázky v galerii výše slouží jen jako náhledy – jsou zmenšené. Pro stažení tapety v plném rozlišení využijte odkaz na slovu „iPhone“, který najdete pod každým obrázkem. Následně stačí na fotografii podržet prst a poté zvolit Uložit obrázek. Pak už jen přejděte do nativní aplikace Fotky, otevřete staženou tapetu, vlevo dole kliknete na ikonu sdílení a poté na Použít jako tapetu.

Související články

Dnes nejčtenější

.