Zavřít reklamu

Epic Games dnes sprístupnilo populárny Battle Royale titul Fortnite pre všetkých záujemcov. Nemusíte sa nikam registrovať, ani čakať na pozvánku vo forme game-invitu, stačí si stiahnuť hru a ponoriť sa do vysoko návykového gameplayu.

O Fortnite sme vám priniesli celé rady informácií, no konečne sme sa dočkali dňa, kedy si môžeme hru zahrať bez akýchkoľvek pozvánkových opletačiek. Mnoho potenciálnych hráčov táto skutočnosť odrádzala a hneď po zhliadnutí žiadosti o beta invite hru vyhadzovali zo svojich smartfónov. Informáciu o príchode free-to-play titulu pre celú komunitu bez žiadnych ďalších požiadaviek zverejnili tvorcovia na svojom Twitteri pred pár hodinami.

Fortnite za posledné mesiace kraľuje rebríčkom nie len mobilných hier, ale aj v celkovej obľube pre všetky herné platformy. Masový multiplayer ponúka učasť na bojovom poli až pre 100 hráčov a víťazom je samozrejme ten, ktorý vydrží až do konca. Hra pre iOS podporuje funkciu Cross-Play, preto si hru môžete užiť s majiteľmi PC, Macu,  Xboxu One alebo PS4.

Aj napriek tomu, že tento free-to-play titul prichádza dva týždne po globálnom spustení  podobne známeho PUBG, tvorcovia sa ničoho neobávajú. Vzhľadom na problémy, ktoré v posledných dňoch Playerunknown’s Battlegrounds zažíva, je pravdepodobné že Fortnite naberie na počte hráčov. Na to, aby ste si hru zahrali musíte vlastniť jedno z nasledujúcich zariadení:

  • iPhone 6s, alebo novší model
  • iPad mini 4 , alebo novší model
  • iPad Air 2
  • iPad piatej a šiestej generácie
  • iPad Pro – všetky modely

Ak sa chcete dozvedieť viac nielen o tomto hernom titule, ale aj o firme Epic Games a ich prístupe k mobilnému gamingu, prečítajte si nižšie uvedený článok z našej redakcie.

  • Free-to-Play titul Fortnite je dostupný pre iOS zdarma.

[appbox appstore id1261357853]

Fortnite
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Zdroj: macrumors

Související články

Dnes nejčtenější