Zavřít reklamu

Příchod iOS 11 na podzim minulého roku nebyl ze strany uživatelů doprovázen zrovna nadšenými ohlasy. Všichni se sice těšili na novou majoritní aktualizaci systému, která na iPhony a iPady přinesla velkou várku novinek, vzápětí ale většina zjistila, že je systém také plný nedostatků. Krátce po vydání systému jsme dokonce sepsali i článek, ve kterém jsme shrnuli celkem sedm různých věcí, které nám na iOS 11 vadí. Ještě do konce roku stihl Apple jednu z nich vyřešit, a to konkrétně absenci 3D Touch zkratky pro snadné přecházení mezi aplikacemi. Nyní po půl roce s příchodem iOS 11.3 opravuje další chybu.

Vylepšení se dočkala aplikace App Store, která se v našem seznamu stížností na iOS 11 objevila na čtvrtém místě. Doposud při aktualizaci některé z aplikací totiž nebylo žádným způsobem možné zjistit, jakou konkrétní velikost update má. Zkrátka jste nevěděli, zda velikost aktualizace například pro Facebook čítá pouze 30 MB, nebo 200 MB, což mohlo představovat problém hlavně pro uživatele s pomalým připojením.

V Applu ale naštěstí po půl roce přemýšlení přišli na to, že by bylo dobré obohatit stránku s aktualizacemi také o velikost jednotlivých updatů a dokonce k tomu všemu přidali konkrétní číslo verze. Pokud tedy otevřete App Store a přejdete na stránku s aktualizacemi, můžete u konkrétního updatu kliknout na tlačítko více a nechat si tak zobrazit nejenom kompletní výpis změn, ale také verzi a velikost aktualizace.

iOS 11.3 FB

Dnes nejčtenější

.