Zavřít reklamu

Vypadá to, že ani dnešek se neobejde ze strany Applu zcela bez problémů. Tentokrát však problém nespočívá v nově objevené chybě v iOS 11 či nefungujícím iPadu na prezentaci, ale problému s připojením k iTunes či App Storu.

Po celém světě se začínají ozývat nešťastní uživatelé, kteří hlásí, že jim při procházení App Storu, stahování aplikaci či nákupech v iTunes hlási jejich jablečná zařízení chybu, která se neustále dokola v určitém intervalu opakuje. Zajímavé je, že na podobnou chybu mě před pár minutami upozornil i jeden můj kamarád, který mi zaslal screenshot umístěný pod tímto odstavcem. Zajímavé je, že tuto chybu tedy vykazují i různé aplikace třetích stran, minimálně pak Facebook a Messenger.

29748953_1625354077513072_1613274088_o
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Těžko v tuto chvíli říci, co je hlavní příčinou onoho problému. Vypadá to však, že si servery Applu nejspíš zcela ideálně neporadily s velkým náporem uživatelů, kteří z nich začali stahovat aktualizace aplikací, které Apple večer uvolnil. Stránky se stavem systému nicméně hlásí běžný stav, tedy alespoň prozatím.

Pokud se tedy s podobným problémem potýkáte i vy, nevěšte hlavu. Chyba totiž není jen u vás ale zasáhla daleko více uživatelů po celém světě. Její oprava se však dá očekávat již velmi brzy. Do té doby ale nejspíš nezbývá než čekat.

image1
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější