Apple vyslyšel prosby fanoušků: začal prodávat space gray myš, klávesnici a trackpad!

Apple dnes splnil sen všem milovníkům designu a všem, kteří uvažovali nad koupí iMacu Pro kvůli jeho Space Gray klávesnici a myši. Společnost Apple totiž začala oficiálně prodávat klávesnici Apple Keyboard, myš Apple Magic Mouse a Magic Trackpad v barvě Space Gray nebo chcete-li vesmírně šedé. Tyto tři periférie byly dostupné do dnešního dne jen majitelům iMacu Pro a mnoho z nás nedokázalo pochopit, proč je Apple neprodává samostatně, zvlášť v době, kdy se na eBay jen tmavá myš prodávala za cenu okolo 1000€. Apple dnes tento krok udělal a začal oficiálně prodávat všechny tři produkty ve Space Gray variantě.

Novinky jsou dostupné i na českém Apple online store a nebyl by to Apple, kdyby je nabídl za stejnou cenu jako standardní variantu. Za Space Gray barvu si u každého produktu připlatíte. Když je navíc řeč o příplatku, tak vás ceny rozhodně nepotěší. Nejmarkantnější přirážka je u Magic Mouse, kdy standardní stříbrná varianta stojí 2590Kč, zatím co za Magic Mouse ve variantě Space Gray se Apple nebojí říci si o částku 3190Kč. Klávesnice Magic Keyboard ve stříbrné variantě stojí sama o sobě neskutečných 4190Kč, ovšem pokud se vám líbí více Space Gray varianta, pak si připravte rovnou 4490Kč. V případe Magic Trackpad je pak cena taktéž o 300Kč vyšší u Space Gray varianty, kdy za klasický stříbrný trackpad zaplatíte 4190Kč a u Space Gray je to částka 4490Kč.

Zda se rozhodnete si za produkty ve Space Gray variantě připlatit je asi na každém z vás, ovšem je potřeba si uvědomit, že nenabízí nic jiného než novou barvu, funkce i design zůstavají zcela stejné jako u stříbrné varianty. Pokud vás zajímá jak novinky vypadají, stačí se podívat na naši recenzi, ve které jsme si na ně posvítili při příležitosti recenze iMacu Pro.

Leitz
Vstoupit do diskuze (2)

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Leitz