Zavřít reklamu

Apple dnes splnil sen všem milovníkům designu a všem, kteří uvažovali nad koupí iMacu Pro kvůli jeho Space Gray klávesnici a myši. Společnost Apple totiž začala oficiálně prodávat klávesnici Apple Keyboard, myš Apple Magic Mouse a Magic Trackpad v barvě Space Gray nebo chcete-li vesmírně šedé. Tyto tři periférie byly dostupné do dnešního dne jen majitelům iMacu Pro a mnoho z nás nedokázalo pochopit, proč je Apple neprodává samostatně, zvlášť v době, kdy se na eBay jen tmavá myš prodávala za cenu okolo 1000€. Apple dnes tento krok udělal a začal oficiálně prodávat všechny tři produkty ve Space Gray variantě.

Novinky jsou dostupné i na českém Apple online store a nebyl by to Apple, kdyby je nabídl za stejnou cenu jako standardní variantu. Za Space Gray barvu si u každého produktu připlatíte. Když je navíc řeč o příplatku, tak vás ceny rozhodně nepotěší. Nejmarkantnější přirážka je u Magic Mouse, kdy standardní stříbrná varianta stojí 2590Kč, zatím co za Magic Mouse ve variantě Space Gray se Apple nebojí říci si o částku 3190Kč. Klávesnice Magic Keyboard ve stříbrné variantě stojí sama o sobě neskutečných 4190Kč, ovšem pokud se vám líbí více Space Gray varianta, pak si připravte rovnou 4490Kč. V případe Magic Trackpad je pak cena taktéž o 300Kč vyšší u Space Gray varianty, kdy za klasický stříbrný trackpad zaplatíte 4190Kč a u Space Gray je to částka 4490Kč.

Zda se rozhodnete si za produkty ve Space Gray variantě připlatit je asi na každém z vás, ovšem je potřeba si uvědomit, že nenabízí nic jiného než novou barvu, funkce i design zůstavají zcela stejné jako u stříbrné varianty. Pokud vás zajímá jak novinky vypadají, stačí se podívat na naši recenzi, ve které jsme si na ně posvítili při příležitosti recenze iMacu Pro.

MRMH2CZ_AV5
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější