Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Hrůza, no. Autonomní auto zabilo jednoho člověka za několik let svých pokusů. Zatímco lidi řídící auto denně zabijí tisíce lidí, ale to už nikoho netrápí, no… :-D

  Jo to je pravda ale kdyz srazi ridic vlastni chybou nekoho zaplati zato ale kdo zaplati za toto? Firma rekne jee to se jeste nestalo omlouvame se tady mate nejake penize a je to ok?

  To by se Tesle nemohlo stát :)

  Arsim Šubrt S jejich predukcí nehody ne … vidí chodce dřív jak ty a díky tomu, že je to elektromobil, dokáže zastavit na pár metrů s tím že když by někdo stál nebo se snažil přejít tak by zpomalil … na youTube se někdo pokoušel přejet Teslou kamaráda i v 50 kterej mu tam skočil … bohužel tesla se umí i odklonit a vidí že někdo jde, nezpomaluje a míří přímo do vozovky …..

  Josef Bouše Bannana Netvrdím, že na tom neni tisícinásobně lépe než člověk a že v 99.9% případů zareaguje správně, ale taky bohužel vím, že i v sebelepším softwaru se může v určité situaci objevit bug ? Ale tak je samozřejmé, že autotomní systémy jsou budoucnost ?

  Arsim Šubrt proto se Tesla už tolik let testuje .. určitě to pujde osrat/ budou případy kdy nezareaguje jak má .. ale myslím si že TEsla je v autonomních systémech nejdál (co se automobilek týče) … o kvalitě auta už tolik nemluvím jen ten počítač a SW … ale tak TESLA vozidla vidím jen jako blištítko pro jiné lidi a „experimenty“ .. nemyslím si že to berou zatím vážně .. řekl bych že všechno jsou prototypy a expertimenty než se dostanou na nějakou uroven kdy to bdue vhodné pro všechny … zatím jak říkám jen machrovinka :D

  Josef Bouše Bannana kdybys znal nekoho, kdo realne na autonomnich autech pracuje a zna automotive odvetvi, tak bys takove hlouposti o kvalite Tesly nepsal. Maji pouze skvelou podporu a PR. A odvahu prave mene testovane produkty mezi lidi poslat narozdil od jinych znacek. ?

  Někdy se stanou nehody kterým prostě zabránit nejde.
  Třeba když na poslední chvíli vlítne člověk, třeba sebevrah, pod auto, tak to někdy prostě trvá, než se úplně zastaví-fyzika.
  No a pokud na to nestihnul nezareagovt ani záložní živý řidič, tak to muselo být něco takového neovlivnitelného.
  Proto by měly být bezpečnostní záznamy z kamer v autě, pro policejní vyšetřování.
  Horší budou ale v softwaru zadní vrátka, pomocí kterých se budou likvidovat systému nepohodlní lidé. Nebo až si nastoupí někdo hledaný, tak ho auto samo zaveze před policejní služebnu:-)

  To je zase nadpis. Nic nemá „NA SVĚDOMÍ“! Chyby se samozřejmě stávají a u autonomně řízených vozidel se je snaží roky testování minimalizovat. I když dostat se na lepší úroveň, než „řízeno průměrným člověkem“, by neměl být takový problém. Teď se komplikuje i to testování právě kvůli takhle bulvárním nadpisům. To auto nedokázalo nehodě zabránit, protože ani ten chlap co tam jako pojistka seděl, nestihl nic udělat. Ta ženská mu podle dostupných zdrojů prostě hupsla pod kola mimo přechod stylem, že každej z nás by stihnul jenom dupnout brzdu a zavřít oči. Tragická nehoda, ale to auto jí s největší pravděpodobností ani „NA SVĚDOMÍ“ nemá!

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.