Zavřít reklamu

O tom, že je iMac Pro neuvěřitelně výkonný takřka v každé konfiguraci, nejspíš nepochybuje prakticky nikdo. Apple se však rozhodl, že na svůj nejvýkonnější počítač v historii poukáže znovu a proto vydal v časných ranních hodinách na svém YouTube kanále čtyři hezká videa, ve kterých právě jeho výkon poměrně netradičním způsobem demonstruje.

Pro tvorbu čtveřice nových videí Apple oslovil skupinu filmových tvůrců, grafických návrhářů a umělců, kteří měli za úkol jediné – vytvořit co možná nejefektivnější video právě na iMacu Pro, čímž se jeho nesporné kvality, které ocení hlavně profesionálové, ukáží. Jak se jim to podařilo můžete nyní posoudit vy sami.

https://www.youtube.com/watch?v=JN-suUcRdqQ

https://www.youtube.com/watch?v=n0GomryiATc

https://www.youtube.com/watch?v=ie9oftXkoJs

https://www.youtube.com/watch?v=vAV4VqZTfHA

Jak můžete sami vidět, dílka jsou to opravdu zdařilá. Ještě víc než samotné výsledky je však zajímavé sledovat to, jak tvůrci těchto filmečků iMac Pro zapojili do procesu tvorby a jak rychle jim veškeré jejich procesy umožňuje. Ostatně, že je iMac Pro opravdu perfektní pracovní stanicí, která vám bude stačit prakticky při každé činnosti, potvrzují i recenzenti a uživatelé, kteří již mají s tímto ďábelským strojem tu čest.

Applu se tedy iMac Pro bezesporu povedl a své uplatnění určitě najde. V následujících měsících bychom se však mohli dočkat i nástupce Macu Pro, který by si měl prvenství pro nejvýkonnější jablečný počítač opět ukrást pro sebe. Krom Macu Pro by pak měl přijít i nový displej a snad i nové příslušenství zahrnující klávesnici s Touch Barem. Nechme se tedy překvapit. Snad nám ním Apple opět vyrazí dech alespoň tak, jak se mu to podařilo na loňské WWDC s iMacem Pro.

imac-pro-buck-800x475
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější