Zavřít reklamu

V tomto článku vám pravidelně přinášíme výčet několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Store a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma nebo za výhodnou cenu. Naším cílem je vybrat ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Mějte prosím na paměti, že se může kdykoliv stát, že aplikace opět sklouzne ke své původní ceně. Bohužel tuto skutečnost neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Ke stáhnutí aplikace můžete také použít QR kód. Mezi screenshoty můžete skrolovat do stran. Pokud se vám náhled nezobrazuje správně, aktualizujte stránku.

Simple Stopwatch & Timer
Aplikace Simple Stopwatch & Timer pro Mac nabízí přesně to, co slibuje její název – jednoduché stopky a časovač pro váš Mac. Umožňuje vám vytvořit neomezený počet stopek i časovačů, díky kterým vždy vše zvládnete. K aplikaci získáte zrychlený přístup přes panel nástrojů v horní části obrazovky.

[appbox appstore id1173357827 oldprice=“29Kč“]

UniClip
S aplikací UniClip si můžete přestat posílat emaily či textové zprávy sami sobě, jelikož UniClip vám nabízí univerzální schránku na kopírování textu. Jednoduše vložte text do vaší schránky na jednom zařízení (Mac nebo iOS) a bleskurychle ho naleznete na zařízením jiném.

[appbox appstore id1082816212 oldprice=“29Kč“]

Tyme 2
Pracujete na více projektech najednou a rádi byste získali přesný a podrobný přehled o tom, kolik času vám jaký druh práce zabere? Aplikace Tyme představuje jednoduchý a efektivní nástroj pro time tracking, který přesně splní vaše požadavky.

[appbox appstore id1063996724 oldprice=“679Kč“]

Battery Mark
Battery mark je skvělý a užitečný nástroj, který vám umožní získat kompletní přehled o stavu baterie vašeho Macu. Aplikace zároveň umožňuje otestovat baterii za opravdu extrémních podmínek a nabízí i komplexní testování napájecího systému vašeho laptopu.

[appbox appstore id1022826698 oldprice=“59Kč“]

Slevy her pro Mac na Steamu

Ark: Survival Evolved

[appbox steam simple 346110 oldprice=59,99€]

Middle-earth: Shadow of Mordor

[appbox steam simple 241930 oldprice=19,99€]

LEGO: The Hobbit

[appbox steam simple 285160 oldprice=19,99€]

Day of Infamy

[appbox steam simple 447820 oldprice=19,99€]

Dnes nejčtenější

.