Zavřít reklamu

Seznamovací webová stránka Match provedla roční studii, v rámci které zjistila spoustu zajímavostí. Studie se zúčastnilo celkem pět tisíc svobodných, kteří odpovídali na otázky týkající se především seznamování a schůzek. Většina z nich si myslí, že používání telefonu během rande je neslušné a hrubé. A většina z nich by ani nevyužila příležitosti mít sex s robotem.

Výsledky studie vám prozradí, jak byste se tedy měli chovat na rande. Pro některé jedince bude takřka nadlidský úkol, aby během celého večera nezkontrolovali svůj telefon. Pokud však máte někoho opravdu rádi, budete se s tím muset vypořádat.

Seznamovací stránka provedla ve Spojených státech amerických průzkum už po osmé. Zeptala se více než pěti tisíc svobodných lidí na seznamovací rituály a také na to, co si myslí o používání telefonu během rande.

Celkem 58 % respondentů uvedlo, že si nepřeje, abyste měli během rande telefon na stole displejem nahoře. Dalších 41 % řeklo, že je neslušné a hrubé, pokud si během rande vezmete telefon na záchod anebo ven, protože to potom vypadá tak, že jdete psát kamarádům, na jak hrozné jste schůzce.

Výzkum nebyl pouze o etiketě. Lidé jsou poměrně soudní, pokud jde o používání telefonu obecně. U majitelů telefonů s Androidem je 15× vyšší pravděpodobnost, že negativně posoudí uživatele iPhonu. Zatímco u majitelů iPhonů je 21× vyšší pravděpodobnost, že si budou totéž myslet o uživatelích telefonů s Androidem.

Z výzkumu vyplývá, že 92 % žen posuzuje rande i podle toho, jak starý máte telefon. Jestliže tedy nechcete být nezadaní a chcete vztah, měli byste svůj telefon upgradovat. Navíc 14 % svobodných se nelíbí, pokud máte na telefonu rozbitý displej, a 14 % si myslí, že je nemístné mít zapnuté zvuky při psaní, a tak si vypněte zvuky klávesnice, pokud budete někomu odepisovat na rande.

Svobodní nebyli zcela proti technologickým pokrokům v oblasti seznamování. Podle průzkumu by jeden ze čtyř respondentů měl sex s robotem, pokud by měl tu šanci, nicméně téměř polovina uvedla, že by považovala za podvádění, pokud by měl jejich partner sex s robotem.

smartphone-569076_1280

Zdroj: Business Insider

Související články

Dnes nejčtenější

.