Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Hlavně kdyby konečně udelali aktualizaci na Xko aby byla baterka v procentech,nechápu proč ty procenta nemůžou být třeba uvnitř té baterie…to je opravdu veliké minus na tom telefonu!!!jinak je to naprosto super telefon

  TAk napište Applu feedback s tímto návrhem a uvidíte jak zareagují. Stěžovat si v komentářích nějaké fanpage opravdu ničemu nepomůže.

  To ještě nevzdali opravu těch failu ? ?

  Docela by mě zajímalo od kdy se přidání nových funkcí považuje za opravu… Když si do auta pořídíte nové autorádio s více funkcemi, držák na mobil, nebo navigaci, tak to taky považujete za opravu?

  Jirka Koubů a ty ses očividně blbecek co si nevsima chyb, dokonce těch naprosto triviálních a  bude tu hájit Apple jen protože je to Apple hnupe, je to značka co mám rad ale chyby co dělají poslední 3-4 měsíce jsou katastrofální, tak se zamysli než zase reknes kokotinu a mamce o novej telefon, diky.

  Jan Vyhnánek ty ses ocividne blbecek co chce aby mu i jeho stary tamagochi behalo na iOS 356… zavidis ze mu mamka novej koupi, ale tobe ne?

  myslím si, že aspoň iPhone 7 by mohol nie ? a to koľko nervov som s ním za posledné mesiace kvôli iOS 11 mal je neskutočné! nechápem ako môžete obhajovať to čo sa obhajovať ani nedá… Za blbčeka ste teraz akurát vy…

  Pořad mám 10.3.3.3 a jsem naprosto spokojen ?

  Mám pocit že jedine sa ma týka zlepsienie AR KITU aj to len pod podmienkou že sa toho chytia vydavatelia …. to ostatne je pre mna podstatne asi ako hĺbka snehu niekde kde sa nedá lyžovať, v momente keď mám zlomenú nohu …. a nikdy v živote som nelyžoval ?

  No teda úžasné, game-changing features.. Čo tak niečo praktické konečne? Ľudia chcú dark mode, iMessage cez iCloude konečne, čo malo fungovať už dávno s príchodom Continuity (navyše ľudí navnadia v prvých beta verziách 11ky a potom nič), možnosť hneď vidieť percentá na Xku (vážne?) a kopu ďalších vecí a čo dostaneme? 4, slovom štyri, nové animoji.. update nabitý skvelými vecami. Well done Apple!

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.