Zavřít reklamu

Apple vydal iOS 11.2.5 Beta 5 a Public Beta 5

Apple dnes vydal pátou beta verzi iOS 11.2.5, která je určena všem registrovaným vývojářům. Novou betu si mohou developeři stáhnout v Nastavení –> Obecné –> Aktualizace softwaru. Je ovšem nutnost mít na iPhonu nahraný vývojářsky profil, který lze získat na stránkách developer.apple.com. V případě, že vývojáři nejste, pak se můžete přihlásit do Apple Beta Software programu, nahrát si profil pro veřejné testery a následně si stáhnout Public Betu.

Prozatím jedinou novinkou iOS 11.2.5 je schopnost Siri automaticky přehrávat denní zpravodajství jako podcasty. Funkce je ale v našich končinách nepřístupná. Očekává se však, že Apple do iOS 11.2.5 přidá rozšířené možnosti správy baterie resp. přesné informace o stavu baterie a o tom, jestli použitý akumulátor již snižuje výkon procesoru.

|
6
Leitz

Diskuze

  Mimochodem, mám iP6, a měl jsem verzi 11.2.5 beta 3, ta vám byla rychlá, teleon ožil, rychlé reakce a tak… s příchodem bety 4 se situace zhoršila a s betou 5 je to ještě horší. V Geekbenchu jsem to změřil, beta 3 2678, beta 4 2572, beta 5 2521… tož tak

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz