Zavřít reklamu

Vzpomínáte si ještě na problém týkající se svislé zelené čáry, která se zničehonic objevila na displeji některých iPhonů X? Jednalo se o jeden z prvotních problémů, který potrápil několik uživatelů krátce po zahájení prodejů desítkového iPhonu. Zprávy o nešvaru, stejně jako o všech ostatních, postupem času utichl a Apple byl nucen telefony případně displeje uživatelům vyměnit. Zdá se ale, že popsaný problém netrápí jenom prodejní kousky, ale i ty, které má Apple vystavené přímo ve svých obchodech.

Čtenář Michal nám totiž před nedávnem zaslal fotografie z Apple Storu v Manchestru, kde si prohlížel vystavený iPhone X. Bohužel příliš kladný dojem si z prodejny neodnesl, protože jeden z vystavených kousků zdobila zelená čára táhnoucí se svisle přes celý displej. Když Michal na problém upozornil jednoho ze zaměstnanců obchodu, dostala se mu odpověď, že na problém by mohl pomoct pouhý restart telefonu, načež náš čtenář prodejce informoval, že problém lze vyřešit jen výměnou displeje.

Zelená čára iPhonech X v Apple Storu a na zařízeních uživatelů:

Zůstává otázkou, zda se Applu podařilo problém se zelenou čárou vyřešit softwarovou cestou. Nicméně vypadá to, že skutečně ano, protože minimálně ze strany uživatelů stížnosti ustaly a problém upadl témě v zapomnění. Podobně odezněly i další problémy, jako například nereagující dotyková plocha při používaní telefonu v nízkých teplotách nebo vzduchové bubliny v určitých částech displeje.

iPhone X green line Apple Store FB

Související články

Dnes nejčtenější

.