Zavřít reklamu

Problém se zeleným pruhem na displeji trápí i iPhony X v Apple Storu

Vzpomínáte si ještě na problém týkající se svislé zelené čáry, která se zničehonic objevila na displeji některých iPhonů X? Jednalo se o jeden z prvotních problémů, který potrápil několik uživatelů krátce po zahájení prodejů desítkového iPhonu. Zprávy o nešvaru, stejně jako o všech ostatních, postupem času utichl a Apple byl nucen telefony případně displeje uživatelům vyměnit. Zdá se ale, že popsaný problém netrápí jenom prodejní kousky, ale i ty, které má Apple vystavené přímo ve svých obchodech.

Čtenář Michal nám totiž před nedávnem zaslal fotografie z Apple Storu v Manchestru, kde si prohlížel vystavený iPhone X. Bohužel příliš kladný dojem si z prodejny neodnesl, protože jeden z vystavených kousků zdobila zelená čára táhnoucí se svisle přes celý displej. Když Michal na problém upozornil jednoho ze zaměstnanců obchodu, dostala se mu odpověď, že na problém by mohl pomoct pouhý restart telefonu, načež náš čtenář prodejce informoval, že problém lze vyřešit jen výměnou displeje.

Zelená čára iPhonech X v Apple Storu a na zařízeních uživatelů:

Zůstává otázkou, zda se Applu podařilo problém se zelenou čárou vyřešit softwarovou cestou. Nicméně vypadá to, že skutečně ano, protože minimálně ze strany uživatelů stížnosti ustaly a problém upadl témě v zapomnění. Podobně odezněly i další problémy, jako například nereagující dotyková plocha při používaní telefonu v nízkých teplotách nebo vzduchové bubliny v určitých částech displeje.

|
12
Leitz

Diskuze

  Em De

  Super za ty prachy ?

  Reagovat
  Michal Presley Matějka

  Xko je inovace,vyroben ve spěchu a pod tlakem zaměstnanců v továrnách… NECHCI. Počkám. Zatím si vystačím se 7plus ? TOŤ MŮJ NÁZOR. Apple to měl nechat na příští rok,pojmenovat osmičku jako 7s a vyrábět jak to má ve zvyku. Oslavit 10 výročí je fajn, ale nemuselo to zasahovat do názvu iPhonů.

  Reagovat

  Včera se mě na Xku objevil taky zelený pruh vpravo. Vyzkoušel jsem upgrade na 11.2.5 beta3 ale nepomohlo. V servisu mě řekli že bude jen výměna displeje. Volal sem na apple tam mě řekli že záleží na servisu, ale pokud mě ho vymění tak že to neznameń že dostanu novej. Obchod kde jsem koupil výměnu mobilu po 16ti dnech neuznal. A reklamaci by řešil ve stejným servisu kde sem se ptal já. Tak nevím no. Radost ale nemám. V pondělí dám na reklamaci do servisu a uvidím.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz