Aktualizovali jsme naši soutěž, nyní vyhrají dva výherci!

Během včerejšího odpoledne jsme spustili naši novou soutěž, ve které můžete soutěžit o hodinky Apple Watch. Stala se nedílnou součástí LsA a podle počtu fotografií vidíme, že zaujala i naše čtenáře. Mezi množstvím fotografií jsou skutečně umělecká díla a je radost se do soutěžní galerie dívat. Vážíme si, jak krásné fotografie jste začali do galerie nahrávat a proto jsme se rozhodli, že nechceme, aby vyhrál pouze ten, který získá největší počet hlasů, ale také ten kterého vybere redakce. Nově tedy soutěžíme každý měsíc o dvě ceny a v tomto měsíci je to samozřejmě o Apple Watch pro vítěze dle hlasování a o Apple AirPods pro autora vítězné fotografie, kterého vybere redakce!

První zůstává přesně dle včera zveřejněných pravidel a vítězem Apple Watch Series 3 se tento měsíc stane soutěžící s co největším počtem hlasů. Druhým vítězem se stane autor fotografie, kterou vybere redakce LsA. Redakce bude vybírat nejlepší fotografii a ocení především kvalitu a nápad. U této fotografie nezáleží na počtu hodnocení a může se jí stát fotografie nahraná například 30. 1. 2018, jenž bude mít pouze jediný lajk. Záleží jen a jen na tom, jak se nám bude fotografie líbit. Vítěz volby redakce pak získá zbrusu nová sluchátka Apple AirPods.

V návaznosti na tuto novinku jsme aktualizovali i podmínky soutěže. Nově smí jeden soutěžící nahrát pouze jednu jedinou fotografii, se kterou se soutěže zúčastní. Všem přejeme mnoho štěstí a věříme, že jste tak motivováni se do soutěže zapojit i v případě, kdy pro vás nebudou hlasovat davy lidí, které oslovíte na sociálních sítích.

|
7
Leitz

Diskuze

  Skvělý nápad 🙂 Sice Airpods mám ale proč ne 🙂 Lajky na fotku bych stejně nenasbíral tak takhle je aspoň nějaká šance a jak se říká náhoda je blbec. Super rychlá reakce Romane, klobouk dolu! 🙂

  Reagovat

  Mohu se vás zeptat konkrétně čemu jste ve výše uvedeném textu nerozuměl? Proboha to snad ani už nemyslíte vážně že ne pane? Tak my jak idioti dáme další věc do soutěže a uděláme přesně to o čem píšete a vy napíšete že bychom to měli udělat????

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz