Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak to uz rovnou zrusme mobilni telefony a vratme se k pevnym linkam. Takovej telefon je totiz podle studie neskodny. Zakazat pointu mobilniho telefonu tim, ze ho nemuzu mit ani u sebe je opravdu vtipne :)

  Jenže to by bylo stejně k ničemu .. jak píše pan nahoře .. nejsou to zdaleka jen telefony .. ale všechno kolem nás .. včetně zasůvek atd atd atd .. telefonama by se opravdu nic nevyřešilo

  odstehovat se na pusty ostrov, krasne do jeskyne a vecer si misto led zarovek posvitit louci a mate vse 100% bio eco?tomuhle se neda vyhnout a radsi umru na zareni z mobilu nez na cigara a chlast jak nekteri experti

  ? well a nechcou rovnou zakázat jejich používaní? páč z tohoto článku to vyzní tak že máme mít telefon vypnutý a hozený někde v šuplíku protože takto nebude nic vyzařovat a ohrožovat nás ???‍♀️ je to absurdní, kolem nás je v této době takové množství přístrojů, všechny něco vyzařují a nemám pocit že by třeba osobně mně to něak ovlivňovalo ?

  Tak pokud mohu, tak svému zdraví pomůžu. Nemít mobil neustále u ucha, či někde na těle není až takový problém. Stačí jej mít na stole, nebo někde v tašce. Jsou i tací, co ho nesundají z ucha. Ano, Wifi a podobné vlny jsou, ovšem nikdo nenosí router na těle, či dokonce na uších.

  Ten obrazok ukazuje akurat to, ze pokozka kde mal dotycny prilozeny phone sa ohriala. Nakolko telefon sa pouzivanim zahrieva nemusi sa jednat o zohriatie vyzarovanim telefonu. Je to asi zbytocne vyvolavanie paniky.

Vložte vlastní komentář

celý text