Zavřít reklamu

Určitě si všichni pamatujete na dlouhé dodací doby, které ještě do nedávna doprovázely příchod bezdrátových sluchátek AirPods. Jablečné společnosti se sice tento problém podařil vyřešit a dodací dobu zkrátil na minimum, před Vánoci se však dodávky opět výrazně prodlužují.

Pokud jste chtěli někomu pod stromeček nadělit AirPods a rozhodli jste se, že je ze stránek Applu objednáte až tento týden, máte nejspíš smůlu. Eshop jablečné společnosti totiž hlásí, že vám sluchátka doručí nejdříve druhého ledna. S tímto problémem se však nepotýkáme jen u nás v České republice. I ostatní země totiž hlásí “vyprodáno” s tím, že si na dodání sluchátek pěknou chvíli počkáte. V některých státech je “sluchátková krize” dokonce tak velká, že je nezakoupíte už ani u většiny maloobchodních prodejců. Časy, kdy jste si ve většině světa AirPody bez problému odnesly ihned či jste si na ně počkali maximálně dva dny, jsou tak již opět pryč.

AirPods:

 

Nedostatku bezdrátových sluchátek od Applu se však nejspíš nemůžeme s ohledem na jejich oblibu divit. Ta totiž alespoň podle většiny světových analytických společností letí strmě vzhůru a příští rok bude opět lámat rekordy.  Toho si je však Apple alespoň podle srpnových slov Tima Cooka vědom a snaží se kvůli tomu co nejvíce zvýšit jejich produkci. Jak se však zdá, nejspíš se to nedaří tak, jak by představoval.

Jak tedy můžete sami vidět, AirPods jsou mezi uživateli opravdovým fenoménem. Naštěstí však u většiny českých maloobchodníku zatím k dostání jsou a tak by neměl být s jejich nákupem problém. Pokud je ale pod stromečkem opravdu chcete, čas na vyčkávání již prakticky není. Jejich nákupem však krok vedle rozhodně neuděláte.

airpods FB

Zdroj: 9to5mac

Související články

Dnes nejčtenější

.