Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mohl by jsem se zeptat autora proč ho apple zablokoval a byl označen jako spammer ? Kvůli jakému důvodu ? Popř jestli je nutné kontaktovat operátora telefonicky nebo o to lze apple požádat e-mailem atd…

  Ahoj, abych byl upřímný, absolutně nevím, z jakého důvodu mě zablokovali. FaceTime a iMessage využívám zcela standardně, takže si ze mě buď někdo chtěl udělal srandu nebo se proste na straně Applu stala nějaká nepředvídatelná chyba. Jinak kontaktovat podporu nejspíš můžeš i mailem ale po tom, co jsem řešil problém telefonicky přes půl hodiny a těch dotazu bylo poměrně hodně, si myslím, že bylo to bylo přes mail nejspíš na hooodně dlouho. Telefonát je v tomhle případě daleko svižnejší řešení.

  Ahoj,
  mam velice podobný problé. Minulí tyden, po té co jsem si aktualizoval mac mi nejde přihlásit se na imessage i facetime.
  Pozdeji jsem zjistil ze se mi běhěm aktualizace „samzalo“ Seriové číslo macu. V přehledu mi to jen ukazuje Unavalible.
  A docela to naruší každodenní pracování. Od odemykaní pomocí hodinek po vařizování telefonátů.

  Řešil jsem teď stejný problém. Česká Apple podpora hned věděla, s čím je problém, spojila mě s další zahraniční podporou a ta vše vyřešila během 10 minut. Důvod problému stejný. Díky redakci za info!!

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.