Zavřít reklamu

Když jsem začal před šesti lety dělat LsA, ani ve snu by mě nenapadlo, že se jednou dostaneme na čísla, která má tento magazín dnes. Dokonce by mě nikdy nenapadlo, že budeme mít nejen jedničku na trhu mezi magazíny se zaměřením na společnost Apple, ale akvizicí serveru Jablíčkář.cz získáme také dvojku na trhu. Když k tomu připočítáme ještě slušně si vedoucí Samsung Magazín a další projekty, máme ročně 100 000 000 impresí. Stejně tak jak postupem času přichází do našeho týmu více a více redaktorů, potřebujeme také dalšího obchodníka, který se postará o prodej inzerce.

Díky tomuto vývoji nyní hledáme obchodníka, který dostane do rukou čísla, se kterými jak sami dobře víme lze pracovat. Nehledáme člověka který prodával ponožky s bambusových vláken přes telefon, ale někoho, kdo má zkušenosti s prodejem online reklamy a jeho největší předností je telefonní seznam plný kontaktů.

Ročně budete mít k dispozici 100 000 000 impresí v rámci webů společnosti Text Factory a dalších 200 000 000 impresí na dalších webech, které zastupujeme. Každý web má navíc samozřejmě několik bannerových pozic, díky čemuž máme možnost nabízet partnerům skutečně zajímavé množství impresí. Samozřejmě máme k dispozici i další formy inzerce, které je možné na našich serverech uplatnit. LsA a celá Text Factory je má srdeční záležitost a tak místo toho abych vám vypisoval o tom, jak budete působit v mladém kolektivu a v rozvíjející se firmě vám slibuju, že pokud jste takový obchodník jakého hledáme, tak budete pracovat dvě hodiny týdně, v dobré restauraci u báječného steaku a u stolu vám bude dělat společnost někdo z marketingového oddělení. Pokud jste člověk kterého hledáme, bude mi ctí přečíst si váš mail odeslaný na roman.zavrel@letemsvetemapplem.eu

IMG_1107

Související články

Dnes nejčtenější

.