Zavřít reklamu

Je to tady. Počínaje dneškem začal Apple konečně distribuovat svůj prémiový iPhone X mezi běžné smrtelníky. První šťastlivci si už svůj nový poklad z Apple Storů z celého světa odnesli a samozřejmě se u toho nezapomněli zvěčnit na Instagramu či Twitteru. My vám nyní první várku šťastných “desítkářů” představíme.

https://twitter.com/jgriffinz/status/926179649347919873

Jak můžete vidět na fotografiích, lidé mají zájem jak o stříbrné, tak o šedé varianty. Právě pohled na šedý iPhone X v příštích dnech bude poměrně zajímavý. Valná většina recenzentů, jejichž první dojmy z telefonu jsme vám přinesli v předchozích, totiž od Applu obdržela na testování variantu stříbrnou. Tmavá verze je tak v jistém ohledu menší záhadou.

Ani v tomto okamžiku není jasné, jak velké zásoby měl Apple ve svých Apple Storech pro zákazníky bez předobjednávky k dispozici. Úplná katastrofa to ale alespoň podle zpráv, které přicházejí z celého světa, není. Ti, kteří si svůj iPhone X odnést chtěli, totiž jednoduše vyslyšeli pobídku Applu a do svého Apple Storu dorazili s předstihem.

https://www.instagram.com/p/BbAmej7jCp8/

https://www.instagram.com/p/BbAmFjyjPjX/

O poměrně dobré dostupnosti nových iPhonů X svědčí i fakt, že se doba dování na internetovém obchodě zkrátila z 5-6 na 3-4 týdny. Pokud vás tedy dlouhé čekání odradilo, nyní máte skvělou možnost si jej zkrátit. Není totiž vyloučeno, že se Applu podaří dodací lhůtu ještě o něco zkrátit.

A co vy, už máte svou desítku doma? Pokud ano, určitě se o ní s námi podělte do komentářů. Získáme tím alespoň malý přehled o tom, jak moc nová „desítka“ českou a slovenskou komunitu oslovila.

iphone-x-arrives

Související články

Dnes nejčtenější

.