Apple právě vydal iOS 11.2 Beta 1

Ačkoliv na našich zařízeních ještě nepřistál ani iOS 11.1, Apple svůj software dál intenzivně vylepšuje a ladí chybičky. Do světa totiž před malou chvílí vypustil první beta verzi systému iOS 11.2, která je určena pro vývojáře.

Novinky, které Beta přináší, zatím sice nevíme, už teď je však jasné, že je vydání iOS 11.1 pro širokou veřejnost na spadnutí. Apple se k němu pravděpodobně uchýlí v některém z následujících dnů, aby touto aktualizací pokryl první dodávku iPhonů X.

O všech novinkách, které se v iOS 11.2 Beta 1 objeví, vás budeme samozřejmě co nejrychleji informovat. Pokud jste však i vy zapáleným vývojářem a Betu se chystáte testovat, určitě nám pod článkem zanechte vzkaz, na které novinky jste narazili.

|
3
Leitz

Diskuze

  Chybičky? Občas mi přijde, že by někteří popřeli i gravitaci. Je to nejhorší systém, co Apple kdy vydal. Na nejnovějším iPhone si nedokážu představit větší katastrofu. Snad už jen Droid.

  Reagovat

  Ani nie. iOS 11.2 je konečne funkčný systém. Problém so zobrazením telefónneho číslo (samovoľna aktivácia clear?) neviem posúdiť keďže problém som nezaregistroval. Ale systém je rýchlejší, stabilnejši, veľa chýb oprávnených a dokonca funguje už aj kalkulačka 🙂

  Reagovat

  Ahoj testuju betu už od prvních vydani ios 11 ale bohužel my ještě update na 11.2 nepřišlo.
  Zkoušel jsem odstranit beta profil a pak znovu vytvořit ale stale nic.Asi budu mýt veřejný beta profil takže aktualizace přijde až koncem týdne.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz