Zavřít reklamu

Jelikož se dnes ráno zraky zraky jablečných uživatelů upínaly jen směrem k iPhonu X, málo z nich si na webu Applu všimlo další novinky. Jablečná společnost totiž potichu představila nové kožené pouzdro pro 12” MacBook.

Už při prvním pohledu na nový obal je jasné, že se Apple inspiroval obalem pro svůj iPad. Ten je totiž na první pohled skoro totožný. U obalu na MacBook však nenalezete pouzdro pro Apple Pencil. Naopak však na jeho spodní straně naleznete čtyři nožky, které zajistí, že se obal ze spodní strany nějak výrazně neponičí.

Celý obal, nebo chcete-li návlek, je ušitý z prvotřídní francouzské kůže a má podšívku z jemného mikrovlákna. Apple ho nabízí v odstínu sedlově hnědé a půlnočně modré.

Velmi příjemným bonusem je možnost nabíjet svůj počítač i při vsunutí do obalu. Horní “rozparek” je totiž poměrně velký a zajistí uživateli snadnou manipulaci jak při vytahování, tak i při nabíjení.

Jelikož je celý obal z hodnotných materiálů a navíc z dílny Applu, asi vás nepřekvapí jeho vysoká cena. Ta je v obou barevných variantách rovných 4 590 korun. Apple vám po následně doručí do jednoho až tří pracovních dní, vše samozřejmě bezplatně.

Pokud tedy po nějakém luxusním doplňku pro váš MacBook pokukujete, jste zastánci kůže a třeba už doma podobný kožený obal pro iPad vlastníte, může pro vás být tato novinka jasná volba. Levnějších alternativ, kterými se dá tento obal nahradit, je však samozřejmě spousta.

macbook obaly fb

Související články

Dnes nejčtenější

.