Zavřít reklamu

Jestli jste před nedávnem upgradovali svůj iPhone či iPad na iOS 11, ale příliš vás neoslovil a zvažovali jste návrat na iOS 10.3.3, máte smůlu. Apple totiž přestal starší verzi svého operačního systému podepisovat a znemožnil tak návrat. Stejně tak už do přístroje nenahrajete ani první verzi iOS 11, jeho podepisování totiž skončilo také.

Jablečná společnost přistupuje k tomuto kroku jako již tradičně krátce po uvedení nového systému. Hlavní myšlenkou je donutit mírnou cestou všechny uživatele k upgradu a těm stávajícím zatrhnout návrat. Nový systém by měl totiž přinášet plno vylepšení a opravovat chyby, které mohly předchozí verze systémů obsahovat. S ohledem na kvalitu iOS 11, která je podle mnoha uživatelů tristní, se však Applu podařilo spíše napáchat více škody než užitku. Toho si je nejspíš moc dobře vědom i on sám. Minimálně z jeho kroku zakázat podepisování první ostré verze iOS 11, která by měla být logicky kvalitní, to jasně vyplývá. Místo toho se však uživatelé mohou vrátit pouze z verze 11.0.2 na 11.0.2, jelikož obě pár vylepšení přinesly a špatné úrovně první verze iOS 11 nedosahují.

Uvidíme, jaká vylepšení nám Apple v následujících týdnech přinese. Tím nejvíce kýženým je bezpochyby vylepšení výdrže baterie. Na tu si totiž stěžuje opravdu velké množství jablečných uživatelů fungujících na iOS 11. Apple má tak určitě důvod k zamyšlení. Snad se tedy vylepšení v budoucí aktualizaci dočkáme.

from iOS 11 to iOS 10 FB

Související články

Dnes nejčtenější

.