iPhony 8 mají další problém. Někteří uživatelé si stěžují, že se jim při nabíjení odlepila obrazovka

Zdá se, že problémy s iPhony 8, které jsou na trhu teprve krátce, neustávají. Po praskání v reproduktoru při hovorech začali totiž někteří uživatelé poukazovat na další velký nešvar. Při nabíjení se totiž údajně telefony rozlepují a stávají se nepoužitelnými.

První případ se stal na Tchajwanu majiteli iPhonu 8 Plus. Ten prohlašuje, že se jeho iPhone 8 Plus při nabíjení originálním kabelem a adaptérem Applu po třech minutách nabíjení rozlepil. Na vině je zřejmě nafouknutá baterie, která vytlačila displej a tím pádem telefon znehodnotila. Majiteli tak nezbylo nic jiného, než telefon vrátit prodejcům, kteří ho odeslali Applu k analýze. Ten se však k problému zatím nevyjádřil.

O tom, že se nemusí jednat o zcela ojedinělý problém, svědčí i druhý případ, který je však prakticky totožný. Uživateli v Japonsku se totiž stalo prakticky za stejných okolností úplně to stejné. I jeho telefon tak putoval do střediska Applu.

Budou iPhony 8 problémové?

Je jasné, že se podobné chyby při výrobě milionů kusů vyskytnout ojediněle mohou, nebo můžou postižení majitelé lhát a své iPhony zničit neoriginální nabíječkou, ač tvrdí opak. I tak je však tato skutečnost pro jablečnou společnost celkem nepříjemná. Jak už jsem totiž psal výše, nové iPhony 8 jsou na trhu teprve krátce a pokud se začínají objevovat podobné problémy už nyní, zákazníci o ně mohou ztratit zájem, což by mohlo být v případě nižších prodejů iPhonu 8 vcelku zničující. Uvidíme však, jak veškeré analýzy dopadnou a zda bude podle nich důvod k obavám. Snad se však žádné drama konat nebude.

iphone-87

Zdroj: 9to5mac

|
102
Leitz

Diskuze

  Jan Vyhnánek

  To tam foukaji vzduch tím portem ?

  Reagovat
  Bohumil Starý

  Mám obavy, ze pověstná kvalita jde někam do haje

  Reagovat
  Marek Macko

  hlavne ak sa ti niečo takéto stane pri Apple produkte, nepošlú ťa do zadku, že si to spôsobil ty ale dajú ti hneď nový kus.. Nevidím problém, vadný model môže byť hockde a stať sa to môže hocakej spoločnosti

  Reagovat
  Jitka Hloušková

  Už pár let ta kvalita jde někam do háje. Dřív se mi nestávalo otevřít si krabičku s novým iphonem a mít na něm rovnou výrobní vady. Jako je vryp na těle nebo špatně slícovanou displejovou část k tělu. Nemluvě o špinavé zaprášené fólii na telefonu.
  Rychlostí produkce se asi dějí ústupky při kontrolách.

  Reagovat
  Lukáš Re Coroner

  Tohle rád čtu když už mám objednáno ?

  Reagovat
  Tomáš Lenc

  Podle fotek tomu někdo pomohl nahoru. Jelikož tam máte šroubky ze spodu a takové umělé cvoky co drží displej v těle iphone. Když jsem si rozdelaval 6ku tak jsem tomu musel pomocí takovou přísavkou na displej abych mo mohl vůbec vyndat a dalo to dost práce.

  Reagovat
  Pino Vychtera

  Tohle je fail. Stávat by se to asi nemělo. To je jasný.. Ale dva případy z 35 milionů prodaných osmiček mi fakt nepřijde jako nějaká tragédie. I kdyby byl jeden z milionu kusů šmejd, tak je to stále slušný skóre.. Nebo ne? 

  Reagovat
  Filip Kubiš

  a ani nechápem ako :/ dole to fixuju dve skrutky a hore je to zafixovane na zacvaknutie (respektíve take plastove výbežky ktore zabehnut do drážky v tele telefonu). Skorej by som pochopil sklo od display-a :/

  Reagovat
  Pino Vychtera

  Taky mi moc nejde na rozum, jak se to mohlo stát. Myslím, že ty fotky budou pouze ilustrační, protože takhle se to safírové sklo nejspíš neohne.. Jinak je jasné, že na povrch vždycky vyplave jen ta špína.. O tom, že osmička vyexportuje 4K video za 40 vteřin a nejnovější Samsung Note to zvládne za tři minuty, se už tolik nemluví..

  Reagovat
  Ondra Málek

  Tomáš Suchopárek seš si jistej, že to bylo jen 6 baterek? Myslim si, že u Notu se přehřívala baterka u velkýho procenta, protože jeden dodavatel baterií něco podělal. Takže bych tohle zatim ani zdaleka nesrovnával.

  Reagovat
  Kuba Drhlík

  Způsobuje to nafouknuta baterie, celkem běžný jev u starších modelu, které mají par let za sebou, ale jestli se to stalo už při prvním nabití je celkem fail. Každopádně pravda bude jako vždy někde uprostřed.

  Reagovat
  Filip Hájek

  Maty Santo není nás problém ???

  Reagovat
  Alžběta Kočendová

  Pavel Smolík prijemnou zabavu ?

  Reagovat
  Pavel Smolík

  No, vidíš, to mě nenapadlo. ?????? To budu muset ještě nějak pošéfit, protože jako to nee, každy se svíčkou nebo krojem, podle Miris mám ještě „hubu do kroja“. ???????

  Reagovat

  Nerealne, ze servisního hlediska by to takto nebylo při tomto jevu. Fotky rozostrene pravé v místech, podle kterých lze poznat, ze tomu někdo mechanicky pomohl. Viděl jsem už i ip6 hořet a explodovat přímo přede mnou, když ho zákazník přinesl na servis, ze hreje. Pokud mají být fotky z daných případu, tak by plastový rám s dvěma hliníkovými uchyty byl jinak a ne v této poloze atd.

  Reagovat
  Mart In

  Hrozně se mě líbí ta dnešní doba, je nějaký problém, je jedno na které platformě a někdo si začne vzpomínat na konkurenční problémy, někdo začne srovnávat co je vlastně horší, další začně polemizovat zpoza svého PC o kolik % se jedná z celkové produkce a tak dále 😀 A je mi jedno kdo má ajfoun a kdo windows nebo android, ale neskutečně mě baví ty dnešní problémy rádoby vyspělého světa 😀

  Reagovat

  Zdravím lidi, aaa dnes jsem se byl podivat, na iPhone 8 a co to má být, že po stlačení Home Button se telefón prohne a vydá zvuk, to Vám příde normální – nebo je to další chyba.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz