Zavřít reklamu

Zdá se, že problémy s iPhony 8, které jsou na trhu teprve krátce, neustávají. Po praskání v reproduktoru při hovorech začali totiž někteří uživatelé poukazovat na další velký nešvar. Při nabíjení se totiž údajně telefony rozlepují a stávají se nepoužitelnými.

První případ se stal na Tchajwanu majiteli iPhonu 8 Plus. Ten prohlašuje, že se jeho iPhone 8 Plus při nabíjení originálním kabelem a adaptérem Applu po třech minutách nabíjení rozlepil. Na vině je zřejmě nafouknutá baterie, která vytlačila displej a tím pádem telefon znehodnotila. Majiteli tak nezbylo nic jiného, než telefon vrátit prodejcům, kteří ho odeslali Applu k analýze. Ten se však k problému zatím nevyjádřil.

O tom, že se nemusí jednat o zcela ojedinělý problém, svědčí i druhý případ, který je však prakticky totožný. Uživateli v Japonsku se totiž stalo prakticky za stejných okolností úplně to stejné. I jeho telefon tak putoval do střediska Applu.

Budou iPhony 8 problémové?

Je jasné, že se podobné chyby při výrobě milionů kusů vyskytnout ojediněle mohou, nebo můžou postižení majitelé lhát a své iPhony zničit neoriginální nabíječkou, ač tvrdí opak. I tak je však tato skutečnost pro jablečnou společnost celkem nepříjemná. Jak už jsem totiž psal výše, nové iPhony 8 jsou na trhu teprve krátce a pokud se začínají objevovat podobné problémy už nyní, zákazníci o ně mohou ztratit zájem, což by mohlo být v případě nižších prodejů iPhonu 8 vcelku zničující. Uvidíme však, jak veškeré analýzy dopadnou a zda bude podle nich důvod k obavám. Snad se však žádné drama konat nebude.

Zdroj: 9to5mac

Související články

Dnes nejčtenější