Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Ctecku otisku do zadu by dal asi jen blazen, nebo nekdo od Samsungu. Ale nikdy nepochopim, proc neudelali virtualni touch ID pomoci 3D touch, ktery by dal lidem feeling jako klasicky Touch ID. Otisk prstu by to vubec skenovat nemuselo, FACE ID by zajistovalo security. Mme konkrente bude Touch ID a jeho odezva dost chybet. To je duvod, proc novy iPhone nekupuju.

    V tomto ohledu se mi velice libi, jak na věc a agresivní přístup Applu reagoval známy YouTuber Petr Mára. Doporučuji shlédnout. Spousta lidi pochopí, proč to vše Apple dělá.

    Já bych zrovna neřešil bezpečnost Face ID. I kdyby byla bezpečnost stejná jako u Touch ID (což Apple slibuje 20x vyšší), tak se nebojím, protože přes Touch ID se mi nikdo nikdy nedostal. Já bych spíš řešil to jaké Face ID nabídne možnosti, a já myslím že jich bude, diký 3D snímače a infra světla. Myslím že je otázka času kdy nějaký vývojář nabídne používáni Face ID jako 3D skeneru různých objedktů a podobně. To pak bude frajeřinka, a nějaký Samsung se může jít klouzat s těma X nefunkčníma funkcema co nabízí..

Vložte vlastní komentář

celý text