• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Aplikace Klipy od Apple nabídne 360 stupňové “selfie scény” na iPhone X

  iPhone X umožní nové funkce v samostatné aplikaci Klipy (Clips). Napovídá tomu sekce iPhone X přímo na webu společnosti Apple, která popisuje všechny nové funkce, které se v zařízení nacházejí. Zmínka o této nové funkci se také přidala na webovou stránku Clips.

  Při používání Klipů s iPhonem X naleznete novou funkci, která se nazývá Selfie scény (Selfie scenes). Tyto scény bude pořizovat fotoaparát TrueDepth na přední straně nového telefonu. Je přizpůsobený k tomu, aby ponořil své uživatele přímo do velkého výběru 360 stupňových animovaných krajin.

  clipsselfiescenes-800x600

  “Selfie scény na iPhone X dělají Klipy ještě zábavnější pomocí kamery TrueDepth, která vás ponoří do krásných. animovaných krajin, filmových scén a abstraktního umění. Každá scéna je 360 stupňová, takže jakýmkoli způsobem přesunete iPhone X, scéna se bude pohybovat s ním.”

  Apple říká, že nová funkce Selfie scény bude v Klipech dostupná v listopadu, společně s iPhonem X.

  Přední 3D kamera iPhone X také umožní nové funkce i v aplikacích třetích stran, jako je například Snapchat. Na jevišti na včerejší konferenci Craig Federighi ukázal nové Snapchat filtry, které na iPhonu X vypadají mnohem realističtěji.

  clips-facebook

  Leitz

  Diskuze

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online