Zavřít reklamu

Apple před rokem představil poprvé v historii bezdrátová sluchátka nesoucí označení AirPods. Apple během roku vůbec nezahálel a kromě toho, že pracoval na prémiovém iPhonu X, poupravil i pouzdro pro bezdrátová sluchátka. Sice se na konferenci o sluchátkách příliš nezmínil, ale při představování bezdrátové nabíječky, která dokáže nabíjet současně iPhone X, Apple Watch Series 3 a AirPods, bylo vidět, že byl design nabíjecího pouzdra AirPods nepatrně pozměněn.

Sluchátka jsou vložena do nabíjecího pouzdra, které se také nabijí. Dokáže na jedno nabití sluchátka nabít až pětkrát a ty potom vydrží na jedno nabití až 5 hodin poslechu a 2 hodiny volání.

Vzhled AirPods jako takových by měl být úplně stejný. Avšak drobného redesignu se dočkala dockovací stanice. Stavový ukazatel informující o stavu nabití se nacházel původně uvnitř pouzdra, ale nyní ho najdete na přední části. Jednu obrovskou výhodu to má. Pokud chcete zjistit, zda jsou už sluchátka nabitá, nemusíte pouzdro vůbec otvírat. Přijde to vhod zejména při nabíjení pouzdra na bezdrátové nabíječce AirPower, kterou Apple dnes představil. Jestliže barvy ukazatele budou znamenat to samé jako doposud, potom zelený indikátor znamená nabito a oranžový znamená, že zbývá méně než jedno plné nabití. Pokud kontrolka bliká bíle, tak jsou AirPods připravené ke spárování se zařízením. AirPods můžete spárovat s iPhonem, Apple Watch i Macem.

Bezdrátová sluchátka jsou dirigována procesorem W1. Poslouchají okolní ruch, na základě čehož vytváří aktivní potlačení šumu. Disponují dotykovými senzory a dvojicí akcelerometrů reagujících na dotyk, a tak prostřednictvím sluchátek zvednete hovor, posunete skladbu na další a podobně.

Související články

Dnes nejčtenější