iStores.sk
iStores.sk

Apple právě vydal GM verze systémů iOS 11, watchOS 4 a tvOS 11 pro vývojáře

Před malou chvílí vypustila jablečná společnost do světa všechny tři GM verze svých systémů, tedy iOS 11, watchOS 4 a tvOS 11.

Tyto beta verze, jestli se tak vůbec ještě dají označovat, jsou finálními verzemi nových jablečných systémů. Zatím si je však mohou stáhnout pouze registrovaní vývojáři, kteří mají zaplacený vývojářský poplatek.

Oficiální vypuštění verzí pro veřejnost je naplánováno přesně za týden, tedy na 19. září.

Už nyní můžeme téměř s jistotou říci, že v nových betách žádné novinky nenajdeme. Apple se zaměřil spíše na opravy drobných chyb a celkovou plynulost nových operačních systémů. O tom svědčí i fakt, že se o žádné velké novince, kterou nám v září zapomněl představit, nerozpovídal ani na dnešní konferenci, která před malou chvílí skončila.

ios-11-beta-800x500

Leitz
Vstoupit do diskuze (16)

Diskuze

  Nejak a aktualizace blbn, pokazde po odsouhlaseni Obchodnich podminek a pri pokusu o stazeni me to vrati k souhlasu s podminkama

  Ma niekto watchOS 4 na prvej generacii aWatch? Ako to ide?

  Mam nainstalovanou posledni betu watchos4 na hodinkach apple watch 38mm (2015) hodinky maji rychlejsi spousteni aplikaci, jenze se zapinaji dele a animace se obcas zasekavaji. Vydrz baterky me prijde stejna jako ve watchos3. Pro vice dotazu muzete napsat na jakub.espandr@gmail.com

  prostě my co máme beta účet tak jsme dostali GM ios 11 což je totožný s oficiálem ! není co řešit

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek