Zavřít reklamu

Doteď jsme mohli vidět jen fotky a videa předsíně divadla Steva Jobse, která se nachází na povrchu země. Tudíž nám to o tom, jak bude podzemní divadlo vypadat, moc nevypovědělo. Tato skutečnost už ale neplatí. Nyní se můžeme na Google Mapách podívat na fotky auditoria ještě před osudným datem 12. září 2017.

Na konci června jsme se mohli podívat na první fotky vstupní haly divadla. Týden zpět byla situace okolo divadla opravdu napjatá a byl vidět velice patrný pokrok. Vše naznačovalo tomu, že by se další konference Apple mohla konat právě zde a předevčírem společnost Apple tuto skutečnost oficiálně potvrdila.

Nově objevené fotografie vyobrazují divadlo v plné konstrukční podobě. Na fotkách si můžeme všimnout velkého počtu přírodních dřevin. Jak bude vypadat kombinace dřevin, střechy z uhlíkového vlákna a skleněných stěn, uvidíme pravděpodobně až příští úterý.

Nail Cybart také nedávno zveřejnil několik schémat celého divadla, díky čemuž jsme získali větší přehled o uspořádání celého prostoru. S novým divadlem, které má „jen“ 1000 míst, což je o 1000 méně, než společnost používala, budou konference velice pravděpodobně ještě více exkluzivní, než v minulosti.

Steve Jobs theater FB
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Zdroj: 9to5mac.com

Související články

Dnes nejčtenější